Mobil

ZTE’den 35 dolarlık akıllı saat: Watch Live

zteden 35 dolarlik akilli saat watch live 0 RiP3LM9a

Çinli teknoloji şirketi ZTE, Watch Live isminde yeni bir akıllı saat duyurdu. Aygıt kare ekran, IP68 muhafazası ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

ZTE Watch Live, 240 × 240 piksel çözünürlükte 1.3 inç dokunmatik TFT ekrana sahip. Farklı kadran seçenekleriyle gelen akıllı saat 7/24 kalp atış suratı izleme, kandaki oksijen düzeyini ölçme (SpO2) ve uyku kalitesini takip etme üzere özellikler sunuyor.

Aygıt koşu, yürüyüş, kayak, yüzme, bisiklet, kayakla atlama dahil olmak üzere 12 spor aktivitesini destekliyor. Ayrıyeten gelen aramalarla ilgili bilgileri görüntüleyebildiği üzere kamera ve müzik çaları uzaktan denetim edebildiğini de belirtelim.

zteden 35 dolarlik akilli saat watch live 1

Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı saatin pil kapasitesi açıklanmadı. Lakin manyetik şarj aygıtıyla birlikte gelen ZTE Watch Live’ın 14 ila 21 günlük bir pil ömrü sunduğu bildiriliyor.

ZTE Watch Live an prestijiyle ön siparişe açılmış durumda. Satışlar 3 Aralık’ta başlıyor. Akıllı saat Çin’de 35 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Küresel pazara ne vakit geleceği ise şimdi bilinmiyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu