Giyilebilir Teknoloji

ZTE Watch Live Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Çinli akıllı telefon üreticisi ZTE, en yeni giyilebilir teknoloji eseri ZTE Watch Live’ı duyurdu. Hem tasarım hem de yazılım özellikleriyle fiyatına nazaran epey “donanımlı” bir akıllı saat olarak karşımıza çıkan ZTE Watch Live, ayrıyeten birçok akıllı saatin sahip olduğu “şarj” problemini da yaşamıyor.

1,3 inç büyüklüğünde, 240×240 piksel çözünürlük sunan bir TFT ekran ile gelen ZTE Watch Live, kare biçiminde bir dizayna sahip. Akıllı saat, 7/24 kalp atış suratı izleme, kandaki oksijen pahasını ölçme ve uyku takibi üzere özellikler sunmasına karşın tek şarj ile kullanıma bağlı olarak 14 ile 21 gün ortasında kullanım müddeti sunabiliyor.

ZTE Watch Live, IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor

ebbc047eisim42b48c59a3aee8ed16dc51e525f67b

ZTE Watch Live, uygun fiyatlı bir akıllı saat olmasının dezavantajını kablosuz temas teknolojisinde gösteriyor. Çünkü aygıtta Bluetooth 5.0 mekanine Bluetooth 4.2 temas bulunuyor. Aygıtın en kıymetli özelliklerinden biri ise IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı güzel bir müdafaa sunması.

12 ayrımlı spor modunu takip edebilen ve arama yanıtlama, bildirimleri denetim etme, iletileri okuma, müzik çalar denetimi üzere olağan kaidelerde akıllı telefondan gerçekleştireceğiniz pek çok hareketi bir saat üzerinden gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan ZTE Watch Live, 35 dolar (yaklaşık 272 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu