Zoom’a Yeni Filtre ve Efektler Eklendi

zooma yeni filtre ve efektler eklendi 8PO6DV2d

Koronavirüs pandemisi nedeniyle pek çok kişi uzaktan çalışmaya başladı. Eğitim de uzun bir süre uzaktan gerçekleştirildi, yeni dönemde de koşullara bağlı olarak aynı yöntem uygulanmaya devam edebilir. 

Uzaktan çalışma ya da eğitim için pek çok farklı uygulama olsa da bunların arasında en fazla sivrilen Zoom olmuştu. Platform şimdi ilgi çekici filtreler, yeni ayarlar ve yeni maskelerle kullanıcılarına daha gelişmiş bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Zoom eğlenceli olabileceğini kanıtladı

d2193bc64bf98e44b5490d81851d229957902283

Genellikle ders ya da çalışma için kullanılması nedeniyle insanların gözünde oldukça ciddi bir uygulama olan Zoom, gerektiğinde eğlenceli olabileceğini de göstermiş oldu. Sahip olduğu kullanıcı miktarını da düşündüğümüzde platformun farklı özellikler geliştirmesi hiç şaşırtıcı değil.

Yeni güncellemede Zoom çeşitli eğlenceli ve komik filtrelere kavuşuyor. Ayrıca artık uygulama içerisinde sepya, siyah ve beyaz gibi çeşitli renk filtreleri de yer alıyor. Filtreler, sanal arka planlarla aynı menüde yer alıyor.

Video seçeneklerimiz yalnızca renklerle kısıtlı değil. Diyelim ki cildiniz daha pürüzsüz gözüksün istiyorsunuz, ya da kamerada güneş gibi parlıyorsunuz. Parlaklık ayarı, cilt pürüzsüzleştirme gibi özellikler bu noktada size yardımcı oluyor.

Zoom ses güncellemeleri de yaptı

b7517c88891127c9c895871be6f6d46a96d0f82f

Son güncellemede Zoom’un ele aldığı şeylerden biri de ses konusu oldu. Firmadan yapılan açıklamaya göre uygulamanın gürültü bastırma özelliği daha iyi hale getirildi. Artık kullanıcılar yüksekten düşüğe çeşitli seviyelerde dış ses bastırmayı seçebilecek. 

Son olarak yeni güncelleme sayesinde uygulama reaksiyon düğmelerine kavuşacak ve sunumlarda da transparan arka planlar kullanılabilecek. Böylece kullanıcılar daha rahat şekilde Zoom kullanabilecekler. 

Koronavirüs pandemisi döneminde Zoom kullandınız mı? Yeni özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu özellikler platformu daha kullanışlı bir yer haline getirecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Zoom’a Yeni Filtre ve Efektler Eklendi