Donanım

Zoom uygulamasına özel Logitech MX Anywhere 3 fare

zoom uygulamasina ozel logitech mx anywhere 3 fare 0 4DmeArgh

Pandemi sürecinin pek çok etkileşim odaklı faaliyeti uzaktan erişime taşımış olması bilhassa manzaralı görüşme uygulamalarını öne çıkardı. En tanınan uygulama olan Zoom için aksesuarlar gelmeye devam ediyor.

Logitech MX Anywhere 3 özellikleri ve fiyatı

Logitech MX Anywhere 3 fare modeli Darkfield sensörü ile 4000 DPI düzeyine kadar çıkabiliyor. Bluetooth LE ilişkisi sayesinde 10 metreye kadar uzaklaştırmak mümkün. Üstte ve yanda iki denetim tuşu, bir tekerlek ve bir de mod geçiş tuşu yer alıyor.

Elektromanyetik tekerlek tuşu tek bir pikselde duracak kadar hassas ve saniyede 1000 satır kaydıracak kadar süratli. Süratli ve hassas modlar ortasında otomatik geçiş yapabilen fare ayrıyeten mod geçiş tuşuna da sahip.

zoom uygulamasina ozel logitech mx anywhere 3 fare 1 8u1l2d8k

Farenin 500mAh kapasiteli bataryası 70 güne kadar kullanım müddeti sunuyor. 1 dakika şarj ile 3 saat kullanabilmek mümkün. Fare USB Tip-C girişi üzerinden şarj edilebiliyor.

Farenin dikkat alımlı tarafı yan iki tuşun Zoom uygulaması için ayarlanabilir olması. Bu sayede görüntü sohbetler esnasında mikrofonu kapatma yahut kamerayı denetim etme mümkün oluyor. Ayrıyeten Chrome, Word, Photoshop üzere pek çok uygulama için ayar da yapılabiliyor. Zoom denetimi yalnızca bu modele mahsus. Logitech MX Anywhere 3 için 79$ fiyat etiketi mevcut.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu