Zoom, Türkiye’de Türkçe Müşteri Takviyesi Vermeye Başladı

zoom turkiyede turkce musteri takviyesi vermeye basladi St7nuBss

Pandemiyle birlikte hayatımızın merkezine yerleşen uygulamalardan bir tanesi olan Zoom’da yeni bir devir kafaladı. Kullanıcılar bundan sonra Türkçe dayanak alabilecekler. Zoom Türkiye’nin temsilciliğini yürüten Etgi Küme, Türkçe takviye hizmetinden 7 gün 24 saat faydmekanılabileceğini söylüyor. Bu sayede ülkemizdeki kullanıcılara daha güzel bir hizmet sunulmuş olacak.

Etgi Küme Genel Müdürü Alım Muharrir tarafından yapılan açıklamalarda, Zoom’u Türkiye’de yurt dışı ile de tıpkı fiyata sunduklarını, bundan sonra da Türkçe olarak takviye alabileceklerini söylüyor. Zoom’un bilinirliğinin pandemi sürecinde çok daha yükseldiğini söyleyen Müellif, Zoom’un tam entegre görüntü bağlantı sistemi haline geldiğini, kullanıcılara eşsiz özellikler sunulduğunu söz ediyor.

zoom turkiyede turkce musteri takviyesi vermeye basladi 0 R5P7O6U1

Zoom ile ilgili rastgele bir sorun yaşayan ya da kurumsal tahlil talebi olan kullanıcılar, artık Etgi Küme ile irtibata geçecekler. Tüketicilere her bahis başlığı altında hizmet vereceklerini söyleyen Alım Muharrir, bu sayede Türkiye’de verilen hizmetin kalitesinin artacağını ifisime ediyor. Zoom bu atılımla, Türkiye’deki kurumsal müşterilerine daha güzel bir hizmet sunmuş olacak üzere görünüyor.

Etgi Küme ismini daha evvel duymamış olabilirsiniz lakin bu şirket, bilhassa de uzaktan eğitim ve görüntü bağlantı sistemleri üzerinde çalışan global bir kuruluş. Çeşitli yazılımlara sahip olan şirket, Zoom’un alt yapısını kullanan bir uzaktan eğitim uygulaması olan Vedubox‘ın da geliştiricisi pozisyonunda. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Zoom, Türkiye’de Türkçe Müşteri Takviyesi Vermeye Başladı