Zack Snyder’s Justice League, Mart 2021’de yayınlanacak

zack snyders justice league mart 2021de yayinlanacak 3TyC1fVd

zack snyders justice league mart 2021de yayinlanacak 0 EE4Mss6s

Bildiğiniz üzere 2017 yılında Justice League isimli DC’nin birebir isimli grubundan ve çizgi roman serisinden uyarlanan bir sinema yayınlandı. Sinema ne yazık ki direktör değişikliğinden dolayı beklenileni veremedi. Yıllar sonra sinemanın asıl direktörü kendi versiyonunu yayınlayacağını duyurdu. Bir müddettir üretim kademesinde olan sinemanın de yayın tarihi açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., CEO’su sinemanın birkaç ay içinde yayınlancağını söylemişti ve dediği üzere de oldu. Son açıklamaya göre Zack Snyder’s Justice League, Mart 2021’de HBO Max üzerinde yayınlanacak. Ne yazık ki tam tarih muhakkak değil lakin genelde ayın başlarında yayınlandığını da hatırlatalım. HBO Max ne yazık ki şu anda sırf Amerika’da bulunuyor. Geriye kalan ülkelerde bu sinemanın nasıl yayınlanacağı şimdi bilinmiyor. 

Zack Snyder ve stüdyonun sineması tıpkı vakitte IMAX salonlarda da vizyona sokması üzerine konuştuğu biliniyor lakin 4 saatlik bir sineması sinemalarda izlemek ne kadar hakikat bilemiyoruz. Umuyoruz ki sinema en azından ülkemizdeki bir dağtıtıcıya verilir ve sineması izleyebiliriz.

Zack Snyder’s Justice League, Mart 2021 tarihinde birer saatlik 4 kısım halinde yayınlanacak. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Zack Snyder’s Justice League, Mart 2021’de yayınlanacak