Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Yarar?

yukselise gecen phala network pha nedir ne ise yarar EqH9sjZa

Gün içinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.19 dolara ulaşan Phala Network (PHA), son 24 saatte %100’den fazla getiri sağladı. Ayrıntıları haberimizde.

Phala Network Nedir?

Phala Network, DeFi platformlarında gizliliğinizi koruyan açık kaynaklı projedir. Projenin emeli, bulut tabanlı hesaplamalarda kullanıcıların kapalılığını ihmal etmeden dolaşmalarını sağlar. Böylelikle, sizler rahatça platformda gezinebilirsiniz.

Phala Network’ün Özellikleri Nelerdir?

İzole

Phala Network’de data sürece, dünyadan izole edilen inançlı teçhizatlarda sağlanır. Böylelikle hem teçhizatlar hem de veriniz inançta kalır.

İnanç Muhtaçlığı Duymaz

Firma, kodların ve bilgilerin bütünlüğünü garanti eder. Yalnızca yetki verme davranışlarına imkan tanır.

Farklı İşlemci Standartlarıyla Uyumlu

Phala’nın kapalı kontratları, birçok işlemci standartlarıyla uyumludur. Bilhassa en çok kullanılan standartlar olan Intel SGX, AMD ve SEV başta olmak üzere öbür standartlarla birlikte çalışabilir.

Merkezi Olmaması

Tahminen projede en değerli özellik olabilir. İnançlı bilgi depolama ve işlemenin merkezi olmayan rassal sıralama algoritmaları sayesinde elinizdeki datalar inançla işlenir.

Phala Network Ne İşe Fayda?

Alanındaki birçok projenin bilakis, Phala Network’ün bulut tabanlı hesaplama programı, inançlı halde bilgi depolama ve işlemesini sağlar. Bilhassa blockchain tabanlı saklılığı sağlaması, sizi birçok firma tarafından reklamların gayesine oturmaktan kurtarır.

Phala Network (PHA) yazının yazıldığı sırada 0.85 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi bugün Binance tarafından listelendikten sonra yükselişini arttırdı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Yarar?