YouTube Music’e birçok farklı çalma listesi geldi: Spotify ile rekabette yeni adım

youtube musice bircok farkli calma listesi geldi spotify ile rekabette yeni adim HHzwMwbP

youtube musice bircok farkli calma listesi geldi spotify ile rekabette yeni adim 0 9LvLdTh4

YouTube Music, kullanıcıların ana sayfayı özelleştirmesine imkan tanıyan bir aktiflik çubuğu ekledi. Ayrıyeten Ana Sayfa sekmesinde, YouTube’un çeşitli sanatkarlara ve farklı modlara sahip olacağını söylediği günlük güncellenen yedi şahsileştirilmiş oynatma listesi olacak. Öte yandan aktiflik çubuğu, kullanıcıların antrenman ve odaklanma üzere etkinlikler için müziğe kolay erişim sağlamasına imkan tanıyor.

İstediğiniz müziklere kolay erişim

YouTube Music uygulamasına birçok yeni çalma listesi eklendi. Şirketin bunu yapmasındaki emel kullanıcıların o anki ruh hallerine uygun müzikleri bulmayı kolaylaştırmak. YouTube Music’e ‘Sizin için derlenenler’ başlığı altında yedi yeni çalma listesi eklendi. Aslında bu çalma listesi sayısı sizin uygulamada yaptığınız farklı müzikleri aramanız sonucunda gösterilecek. Şayet farklı tiplerde müzikleri uygulamada aratırsanız en fazla yedi olmak üzere çeşitli karışık listeleriniz oluşacak.

Evvelden Mix’iniz olan çalma listesi isim değiştirerek Supermix’im oldu. Fonksiyonu değişmemiş olan bu liste yalnızca isim karışıklığı olmaması için yine isimlendirilmiş.

Yeni bir Ana Sayfa sekme çubuğu dört aktivite için müziğe kolay erişim sağlıyor. Spor, Odaklanma, Rahatlama ve İş/Konut sekmelerinden hangisi seçerseniz ona uygun başlıklar altında birçok çalma listesi göreceksiniz.

YouTube Music, birçok Android kullanıcısı için bu özelliklerin kimileri geçtiğimiz yaz gelmişti lakin önümüzdeki birkaç gün içerisinde tüm YouTube Music kullanıcıları bu özelliklerden faydalanabilecek.

Kaynakça https://www.engadget.com/youtube-music-personalized-playlists-my-mix-activity-bar-180757761.html https://blog.youtube/news-and-events/youtube-music-brings-personalization-your-everyday-moods-and-moments

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

YouTube Music’e birçok farklı çalma listesi geldi: Spotify ile rekabette yeni adım