Yerli teşebbüsten yapay zeka dayanaklı birinci grip asistanı: FluAI

yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai jBBG3dJM

yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 0 HQGiU4WN

Yusuf Yeşil tarafından tıp ve teknolojiyi biraraya getirmek emeliyle 2015 yılında hayata geçirilen Yeşil Science teşebbüsü değerli işler yapmaya devam ediyor. Dünyanın yapay zeka takviyeli birinci grip asistanı FluAI karşınızda.

FluAI neler sunuyor?

FluAI uygulaması boğazınızın fotoğrafını çekerek sizden aldığı birtakım semptom bilgileri üzerinden bilgi işlemesi yapıyor. Daha sonra bu işlediği bilgilerle hastalığınızı iddia etmeye çalışıyor ve çeşitli tekliflerde bulunuyor.

Uygulamayı kullanmak için kamerayı bir ayna yardımıyla boğazınıza tutarak fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Sonrasında uygulama sizi yönlendiriyor. Yeşil Science bilhassa pandemi devri ile birlikte daha da huzursuz hale gelen beşerler için en azından bir fikir verme hedefini taşıyor. Öbür taraftan gereksiz antibiyotik kullanımının da önüne geçmeyi planlıyor.

FluAI uygulaması Nvidia, TÜSİAD üzere bir çok kurumun programına girmiş durumda. Hali hazırda bir klinik çalışması da devam ediyor ve yakın vakitte bu çalışmanın sonuçları yayınlanacak. Uygulama birinci tahlili fiyatsız yapıyor lakin sonrasında tek tahlil 8.99TL yahut aylık 24.90TL abonelik biçiminde fiyatlandırma mevcut.

yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 1 ZwwwpHwZ yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 1 ZwwwpHwZ yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 3 Bzy5dqR4 FluAI – Check the flu Yesil Science AI | XR Tıp Fiyatsız 15M

yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 4 i5wOZdBe yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 4 i5wOZdBe yerli tesebbusten yapay zeka dayanakli birinci grip asistani fluai 6 kHZpOfae FluAI – Check the Flu Yusuf Yesil Tıp Fiyatsız 30.6 MB

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yerli teşebbüsten yapay zeka dayanaklı birinci grip asistanı: FluAI