Yerli imal Hocus 2 Android için de çıktı, indirimi kaçırmayın

yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin fyvMR2Cj

yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 0 5H55gfaP

ODTÜ’de konuşlu GameBrain stüdyosunun beğenilen Hocus oyunu sonrasında geliştirdiği Hocus 2 taşınabilir dünyaya merhaba dedi. Evvel iOS ve Steam akabinde da Android platformunda oyuncuların beğenisine sunuldu.

Hocus 2 neler sunuyor?

Birinci Hocus oyunu izometrik yapısı ve eğlenceli bulmacalarıyla on milyonlarca sefer indirilmişti. Hocus 2 oyunu da benzeri mekaniği benimsiyor lakin bu defa dinamik yapılar ve orta ilişkiler heyecanı arttırıyor.

Onlarca el imali kısımdan oluşan oyun kolaydan zora gerçek gidiyor. Yeniden şirin küpümüzü haller üzerinde sürükleyerek topları toplamamız gerekiyor. Tek bir düzlem olmadığı için haliyle orta kontakları kullanarak öbür yüzlere geçiş yapabiliyoruz.

Birincisinden daha fazla oyun mekaniği sunan üretimde ister ekrana dokunarak ister üst kısımdaki yönlendirme çemberi ile topu hareket ettirebiliyoruz. Oyunun müzikleri Benjamin Tissot’a ilişkin. Hali hazırda 5TL üzere bir fiyattan çıkan oyun iOS tarafında 27.99TL. İndirim kısa müddetli olacak.

yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 1 3PzKDyeZ yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 1 3PzKDyeZ yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 3 ndgUWPB2 hocus 2 GAMEBRAIN YAZILIM TEKNOLOJILERI LIMITED SIRKETI Oyunlar ₺27,99 101.8 MB

yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 4 yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 4 yerli imal hocus 2 android icin de cikti indirimi kacirmayin 6 IqvO3RUP hocus 2 gamebra.in Bulmaca ₺4,99 35M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yerli imal Hocus 2 Android için de çıktı, indirimi kaçırmayın