Yerli Bracksoft geliştiricisi yeni oyununu yayınladı

yerli bracksoft gelistiricisi yeni oyununu yayinladi sydUkUhK

yerli bracksoft gelistiricisi yeni oyununu yayinladi 0 R5KMDi5R

Daha evvel de oyunlarını incelediğimiz ve Android tarafında 10’dan fazla oyunu olan Bracksoft geliştiricisi temel manada projeler sunmaya devam ediyor. Stop Figure tekrar zorlayıcı mekaniklere sahip.

Stop Figure neler sunuyor?

Stop Figure oyunu Unity 3D oyun motoru kullanarak geliştirilmiş. Daha evvelki oyunlarda olduğu üzere sıfırdan tüm kodlama ve grafikler geliştiriciye ilişkin. Mekanikler epeyce güç ve konsantrasyon istiyor.

Oyunda temel gaye bir noktadan başkasına hareket eden geometrik haller tam şablonunun üzerine geldiğinde ekrana tıklamak. Denk getiremediğiniz takdirde oyun tekrar başlıyor. Bu halde tek tek kısımları geçmek gerekiyor.

Her kısım bir puan bedelinde. İlerledikçe haller farklı noktalardan geliyor ve suratı da artıyor. Haliyle kısım geçmek zorlaşıyor gerilim düzeyi de üst sıralara tırmanıyor. Oyuna yakın vakitte güçlendirme mağazası da eklenecek.

yerli bracksoft gelistiricisi yeni oyununu yayinladi 1 AVEW6Li4 yerli bracksoft gelistiricisi yeni oyununu yayinladi 1 AVEW6Li4 yerli bracksoft gelistiricisi yeni oyununu yayinladi 3 GXXAgcRX Stop Figure Bracksoft Arcade Fiyatsız 32M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yerli Bracksoft geliştiricisi yeni oyununu yayınladı