Yeni Resident Evil sinemasının vizyon tarihi açıklandı

yeni resident evil sinemasinin vizyon tarihi aciklandi p2I4lV6V

yeni resident evil sinemasinin vizyon tarihi aciklandi 0

Sevilen oyun serisi Resident Evil yesyeni bir sinemayla çok yakında beyaz perdeye geri dönüş yapıyor. Orijinal bir takım ve kıssayla gelen Resident Evil reboot sinemasının vizyon tarihi de muhakkak oldu. Constantin Sinema tarafından yapılan resmi açıklamaya nazaran, Resident Evil reboot 9 Eylül 2021’de sinemalarda yayınlanacak. Vizyon tarihinin COVID-19 nedeniyle değişiklik gösterme ihtimali bulunuyor.

Yeni Resident Evil sinemasının şu anda çekimleri devam ediyor. Çekimlerden sızan fotoğraflarda bazı değişik görüntüler ortaya çıkmıştı. Yeni sinemada oyunların tanınan lokasyonları olan Spencer Mansion (Spencer Köşkü) ve Raccoon City Orphanage (Raccoon City Yetimhanesi) üzere pozisyonlar bulunacak. Resident Evil reboot’un husus ve karakterleri prestijiyle oyun serilerine sadık kalacağı söyleniyor.

 

Yeni Resident Evil sinemasının takımı da şimdiden aşikâr olmuş durumda. İşte oyuncular ve karakterleri:

  • Kaya Scodelario (Claire Redfield)
  • Hannah John-Kamen (Jill Valentine)
  • Robbie Amell (Chris Redfield)
  • Avan Jogia (Leon S. Kennedy)
  • Tom Hopper (Albert Wesker)
  • Neal McDonough (William Birkin)

Resident Evil sinemasının direktör ve senarist koltuğunda Johannes Roberts (47 Meters Down) var. Roberts geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada, sinemanın birinci oyunun kıssasına odaklanacağını belirtmişti. Oyuncu takımı ve çekimlerden sızan manzaralarda de bu durumu doğrulayan bilgiler görüyoruz. 

2002-2016 ortasında yayınlanan Milla Jovovich’li birinci Resident Evil sinemaları gişede muvaffakiyete ulaşmış olsa da serinin hayranlarının beğenisini kazanamamıştı. Yeni Resident Evil reboot sineması ise hususuyla şu anda hayranların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yeni Resident Evil sinemasının vizyon tarihi açıklandı