Yeni Resident Evil sinemasından birinci imajlar paylaşıldı

yeni resident evil sinemasindan birinci imajlar paylasildi IRY3XQPO

yeni resident evil filminden ilk goruntuler paylasildi127060 0

Capcom’un başarılı görüntü oyun serisi Resident Evil’ın sinema serisini yeniden başlatacak olan yeni sinema geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Geçtiğimiz gün de sinemanın setinden yeni imgeler paylaşıldı.

İmajlarda ne yazık ki oyuncuları göremiyoruz lakin sinemanın geçeceği ortamları görebiliyoruz. Racoon City Polis Departmanı‘na ilişkin olan bir helikopteri ve vahim bir yerin girişi muhakkak oluyor. Yer ise birinci oyunda bulunan Spencer Malikanesi’ni bir oldukça andırıyor.

Elbette bu imajlara bakarak sinema hakkında konuşmak çok da yanlışsız olmaz lakin oyunun havasını hissettirebilecek üzere duruyor. Sinemanın yayın tarihi yahut bir yayın periyodu hala bilinmiyor. Lakin sinemanın hazırlıkları başladığına nazaran yakın vakitte sinemadan daha fazla detay öğrenebiliriz. Bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Sinemanın oyuncu takımı ve rolleri ise şöyle: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Chief Irons), Chad Rook ve Lily Gao.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yeni Resident Evil sinemasından birinci imajlar paylaşıldı