Yeni Mass Effect Oyunundan Birinci Fragman Geldi

yeni mass effect oyunundan birinci fragman geldi v7HzGMg8

Dünyanın en kıymetli görüntü oyun ödül tertiplerinden biri olan The Game Awards’ın 2020 ayağı dün gece gerçekleştirildi. Geride bıraktığımız yıla damgasını vuran tanınan oyunların çeşitli kategorilerde mükafatlar kazandığı bu aktiflikte, birçok yeni oyunun da duyurusu yapıldı. Bu oyunlardan biri de BioWare’in efsane serisi Mass Effect’in yeni üyesi oldu.

Yeni Mass Effect oyunu, aslında birçok kişi için sürpriz olmisimı çünkü geçtiğimiz ay ortaya çıkan raporlar sayesinde oyunun geliştirme sürecinde olduğunu zati öğrenmiştik. Şimdiyse geliştirici firma, oyunun birinci tanıtım görüntüsünü yayınlayarak bu savlara resmiyet kazandırdı. Dilerseniz gelin, serinin yeni oyununun tanıtım görüntüsüne daha yakından göz atalım.

The Next Mass Effect I Resmi Tanıtım Görüntüsü

Oynanışa dair pek bir şey içermeyen görüntünün birinci yarısı, izleyicileri galaksiler ortası kısa bir seyahate çıkarıyor ve sonrasında kapüşon takmış birinin karlar ortasında N7 logolu bir zırh modülünü bulduğunu görüyoruz. Bu noktada kapüşonlunun Liara olduğu açıkça görülürken, bulduğu zırh modülünün ise Kumandan Shepard’a ilişkin olduğu kestirim ediliyor.

Şu aşamisima yeni Mass Effect oyununun ne vakit çıkacağına dair rastgele bir bilgi bulunmuyor fakat geliştirici BioWare, projenin şimdi birinci etaplarında olduğunun altını çiziyor. Bu da oyunu oynamadan evvel biraz daha beklememiz gerekeceği manasına geliyor. Serinin bir evvelki oyunu olan Mass Effect: Andromeda ise 2017 yılında piyasaya sürülmüştü.

Bunun dışında geliştirici takım, geçtiğimiz ay yaptığı bir duyuruda Mass Effect: Legendary Edition isimı verilen ve Mass Effect serisindeki birinci üç oyunun tekrar düzenlenmiş halini içeren paketini duyurmuştu. Merakla beklenen bu yeni paketin ise önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yeni Mass Effect Oyunundan Birinci Fragman Geldi