Yeni Ford Transit Limited ve Transit Frigo Van, Türkiye’de

yeni ford transit limited ve transit frigo van turkiyede 8ppkNf4d

Dünyanın en büyük otomotiv markalarından biri olan Ford, halihazırda Trend ve Deluxe versiyonlarıyla satışta olan tanınan ticari araç modeli Ford Transit’in ek donanımlara ve özelliklere sahip versiyonu “Limited” ile soğuk zincir nakliyeciliğine özel olarak geliştirilen “Frigo Van” versiyonlarını Türkiye’de satışa sundu.

Yapılan açıklamalara nazaran yeni Ford Transit Limited, Deluxe versiyondakilere ek olarak gövde rengi ön tampon, HID BI-Xenon dinamik ön farlar, 16 inç alüminyum jantlar, yan park sensörleri, geri görüş kamerası, art led zirve lambası, silecek suyu düzey göstergesi, ısıtmalı ön cam, yağmur sensörlü ön silecek üzere özellikler sunuyor. Ayrıyeten iç alanda da Türkçe navigasyon dayanağı, yolcu hava yastığı, deri vites topuzu üzere özelliklere ek krom tasarım ayrıntıları bulunuyor.

Yeni Ford Transit Frigo Van, 3 yıl sınırsız kilometre garantisi ile geliyor

yeni ford transit limited ve transit frigo van turkiyede 0

Yeni Ford Transit Frigo Van ise 11 metreküp ve 12,4 metreküp baz araç üzerine geliştirilen orta ve yüksek tavan seçenekleri ile geliyor. başta besin olmak üzere ilaç ve çiçekçilik üzere kesimler için özel olarak geliştirilen Transit Frigo Van, “+5” santigrat derece soğutma sınıfında, ATP dokümanı ile kuru, serin ve soğuk eserlerin taşıması noktasında hizmet verebiliyor.

Şahsen Ford Otosan Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen yeni jenerasyon soğutma sistemi, “sektörde bir ilk” ve eşsiz olarak lanse ediliyor. Aktarılan bilgilere nazaran soğutucu sistemde ikinci kompresör kullanılmıyor. Bu sayede, motora ekstra yük binmiyor ve motorun daha uzun ömürlü olması sağlanıyor. Ayrıyeten araçta tavan ünitesi (ilave yoğuşturucu) bulunmisimığından aracın yepyeniliği korunuyor ve ikinci elde paha kaybı yaşanmıyor.

Ford Otosan’dan yapılan açıklamalara nazaran yeni Transit Frigo Van, Türkiye’de anahtar teslim 3 yıl sınırsız kilometre garantisi ile satışa sunuluyor. Yeni Ford Transit Minibüs “Limited”, 339 bin 800 TL‘den; Transit Van “Limited”, 251 bin 800 TL’den ve Transit “Frigo Van” da 252 bin 900 TL‘den kafalayan anahtar teslim fiyatlarıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulmuş durumda.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Yeni Ford Transit Limited ve Transit Frigo Van, Türkiye’de