Yeni BMW 5 Serisi Türkiye’de! İşte fiyatı ve özellikleri!

yeni bmw 5 serisi turkiyede iste fiyati ve ozellikleri 4IKEn956
bmw 5 serisi lacp cover

Sınıfının belirleyici otomobillerinden BMW 5 Serisi, yenilenmiş hali ile karşımıza çıkıyor. Otomobilin Ağustos ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulması beklenirken, fiyatı ve özellikleri de kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Biz de bu soru işaretlerini aydınlatmak adına bu haberimizde yeni nesil BMW 5 Serisi’nin özellikleri ve fiyatına ışık tutmuş olacağız. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve otomobil hakkındaki tüm detaylara şöyle bir göz atmış olalım.

Yeni BMW 5 Serisi Türkiye’de! İşte fiyatı ve özellikleri!

1972 yılından bu yana üretimi gerçekleştirilen BMW 5 Serisi, premium sınıfın gözde modellerinden biri olarak öne çıkıyor. Otomobilin yeni yapısı sonunda BMW meraklıları ile buluşuyor ve araç Ağustos ayı içerisinde ülkemizde satışa sunuluyor. Söz konusu otomobil, 170 beygir güç üreten 1.6 litrelik 520i benzinli, 252 beygir güç üreten 2.0 litrelik 530i xDrive benzinli ve 190 beygir güç üreten 2.0 litrelik 520d xDrive dizel motor seçenekleri ile Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

yeni bmw 5 serisi OWdQ

Aracın standart donanım paketinde Adaptif LED Farlar, Apple Carplay-Android Auto, Alarm Sistemi, 10.25 inçlik bilgi-eğlence ekranı ve sürüş asistanı gibi özellikler yer alırken Special Edition paketinde bunlara Harman/Kardon ses sistemi, Soft-Close kapılar, kablosuz şarj sistemi ve 12.3 inçlik bilgi-eğlence ekranı gibi özellikler ekleniyor. İsterseniz yavaş yavaş gelelim otomobilin fiyatına. Yeni BMW 5 Serisi, 690.900 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuluyor. Aracın fiyatı, donanımsal özelliklere göre farklılık gösterebiliyor.

Sıradaki içerik:

Yeni BMW 5 Serisi Türkiye’de! İşte fiyatı ve özellikleri!