Yeni Bir Taktiksel Nişancı Oyunu Geliyor: Thunder Tier One

yeni bir taktiksel nisanci oyunu geliyor thunder tier one ze91pgD7

Oyuncuların büyük bir heyecanla bekledikleri The Game Awards 2020 aktiflikleri, Türkiye Saati ile 03:00 sularında gerçekleştirildi. Bu aktiflik kapsamında yılın en düzgün oyunları açıklanırken, yeni bir oyun ilansu da yapıldı. Güney Kore merkezli bir oyun şirketi olan Krafton, aktiflik kapsamında yeni oyunu “Thunder Tier One“ı duyurdu.

Thunder Tier One, taktiksel nişancı oyunu olarak karşımıza çıktı. Tek ve çok oyunculu modlara sahip olacak oyun, bilhassa de CS:GO’ya alternatif arayan oyuncuların dikkatini çekmeyi kafaaracak üzere görünüyor. Ayrıyeten bu oyunda, iki ayrımlı da öykü modu olacak. Tüm bunlara ek olarak geliştirici takım, oyunun ön izleme sürümünün Steam üzerinden erişilebilir olduğunu açıkladı. Ön izleme sürümü, 13 Aralık Pazar günü 19:00’a kadar erişilebilir olacak.

Thunder Tier One neler sunuyor?

yeni bir taktiksel nisanci oyunu geliyor thunder tier one 0 qfrdfj2A

Edinilen bilgilere nazaran Thunder Tier One, her şeyden evvel stratejilerin konuştuğu bir oyun olacak. Ayrıyeten oyuncular, epey da gerçekçi bir tecrübeyle karşı karşıya kalabilecekler. Bununla da yetinmeyen grup, oyunun tam sürümünün yayınlanmasıyla birlikte oyuncuların kendi modlarını ve kendi silahlarını oluşturup, arkadaşlarıyla ya da tek başlarına oynayabilecekleri tecrübeler sunacak.

Bu ortada, Thunder Tier One’ın gerisinde, dünyanın en tanınan hayatta kalma oyunlarından olan PlamekanUnknown’s Battlegrounds‘ın aksiyon ve silah alaniklerini oluşturan Pawel Smolewski yer alıyor. 2016 yılından beri bu oyun üzerinde çalışan Smolewski, oyunu Krafton sunduktan sonra şirketi etkilemeyi kafaarmış. Hal bu türlü olunca da oyun, daha büyük bir bütçeyle oyuncuların karşısına çıkmış olacak.

yeni bir taktiksel nisanci oyunu geliyor thunder tier one 1

Geliştirici grubun yaptığı açıklamalara nazaran Thunder Tier One, orta halli bir bilgisayara muhtaçlık duyacak. Bu bağlamda Intel Core i7 işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı ile 15 GB boş yer, oyunu oynayabilmenizi sağlayacak. Oyunun optimizasyon ve uyumluluk durumunun ne halde olduğunu ise fakat deneyimledikten sonra görebileceğiz.

Thunder Tier One’ın ön izleme sürümü için rastgele bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Ayrıyeten geliştirici takım, an prestijiyle da ön izleme sürümü için azamî oyuncu sayısına ulaşmış üzere görünüyor. Çünkü Steam üzerinden denetim ettiğimizde, oyunun ön izleme sürümüne ulaşabilmek için erişim talebinde bulunmamız gerektiğini görüyoruz. Şayet sizler de bu oyunla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olup, Thunder Tier One’ın Steam sayfasına ulaşmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

İşte Thunder Tier One için hazırlanan tanıtım görüntüsü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Yeni Bir Taktiksel Nişancı Oyunu Geliyor: Thunder Tier One