Kripto Para

Yeni Başlayanlar İçin Fiyatsız Bitcoin Nedir Eğitimi

2017’de Bitcoin’in 20 bin dolar bedele ulaşması, tüm dünyisima “yeni bir ekonomik sistem” tartışmalarını alevlendirmişti. Bırakın sıradan ve küçük yatırımcıları; Dünya Bankası, Avrupa Birliği; dolar, sterlin ve euro üzere pahalı para ünitelerine sahip merkezi ekonomiler bile kripto para tartışmaya başlamıştı. O tartışmalar ve regülasyonlar hâlâ devam ederken, kripto para yatırımcılığı da giderek popülerleşiyor.

Yapısı gereği merkezi olmayan; yani bir binaya, bir kuruma ve o kurumu yöneten bireylerin kararlarına bağlı olmayan Bitcoin, blok zinciri teknolojisi sayesinde sağlam bir finans aracı. Fakat ani yükseliş ve düşüşlerde yatırımcıların tek garantisi kendi bilgi seviyeleri olmak zorunda. Yani bir kafaka deyişle âlâ bir Bitcoin ve kripto para yatırımcısı olmak için çok yeterli seviyede finansal okuyazarlığa sahip olmak, kripto paraları ve yapılarını yeterli bilmek gerek.

Mehmet Hamdi Bol’un ‘Yeni kafalayanlar için Bitcoin’’den para kazanmanın formülü’ isimli eğitimi Udemy’de büsbütün fiyatsız:

Buraya tıklayarak Udemy üzerinden ulaşabileceğiniz eğitimde Mehmet Hamdi Bol, sisimece gereksiniminiz olan temel bilgileri sizlere sunuyor. Teknik ayrıntılar ve iktisadın tarihi ile ilgili sıkıcı bilgilere vakit harcamadan, yalnızca Bitcoin’den para kazanmanın yollarını öğrenmiş oluyorsunuz.

Ders içeriğinin toplam müddeti ise 1 saat 9 dakika. Temel seviyede olduğu için Bitcoin’i bir halde duyan, fiyat artışları ile dikkatini o tarafa veren herkese uygun bir içeriğe sahip. Elbette sonunda bu iş için bir sertifika ya da yatırım tavsiyesi verilmesi kelam konusu değil. Yalnızca bu bahisteki temel bilgilere sahip olmak için bile edinebileceğiniz eğitim olduğunu söyleyebiliriz. Şayet meraklıysanız göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu