Mobil

Yaklaşmakta olan Nokia 5.4’e dair birinci ayrıntılar ortaya çıktı

yaklasmakta olan nokia 54e dair birinci ayrintilar ortaya cikti 0 MOqkDmYC

HMD Küresel‘e ilişkin Nokia, Nokia 5 serisi altında yeni bir orta düzey akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Yeni akıllı telefon, evvelki jenerasyon Nokia 5.3‘ün yerini alacak. Nokia 5.4 olarak isimlendirilecek akıllı telefonun Nokia 7.3 5G ile birlikte önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği düşünülüyor. HMD Küresel telefon üzerinde çalıştıklarını kabul etse de lansmana dair net bir tarih bildirmedi.

Nokia Power User, yaklaşmakta olan telefona dair birkaç sızıntıyı paylaştı. Nokia 5.4, evvelki kuşak 5.3’e nazaran farklı ekran tasarımı, birkaç renk seçeneği ve iki depolama alanı varyantına sahip olacak. Telefon ayrıyeten eylül ayında piyasaya sürülen Nokia 3.4’e tasarım olarak benzeyecek üzere görünüyor.

Nokia 5.4 sızdırılan özellikler

Nokia 5.4 yaklaşık 6.4 inç delikli ekrana sahip olacak. Nokia 5.3’te yer alan damla çentik ekranın yerine yeni akıllı telefonda delik ekran dizaynına gidilecek.

İşlemci muhakkak değil fakat evvelki kuşak 5.3’te yer alan Snapdragon 665 yonga setinden daha güçlü bir işlemciye sahip olması bekleniyor.

Nokia 5.4,  4GB RAM ve 64GB depolama seçeneğinin yanı sıra 4GB RAM ve 128GB depolama seçeneği ile gelecek.

Nokia 5.4, Nokia 5.3’teki kamera kurulumuna benzeri halde dörtlü art kamera kurulumuna sahip olacak.

Başlangıçta mavi ve mor renk seçeneklerine sahip olacak fakat daha sonra birkaç renk seçeneği daha gelebilir.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu