Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Geekbench Üzerinde Gözüktü

xiaominin yeni amiral gemisi geekbench uzerinde gozuktu LU1qSzVD

Yeni ve daha güçlü amiral gemisi akıllı telefonlarla tanışacağımız bir yıla daha hazırlanıyoruz. Her geçen gün de bu telefonlar hakkında daha çok bilgi ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün de Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olacağı düşünülen bir telefon kendisini gösterdi.

Geekbench üzerinde kendisini gösteren telefon, M2012K11C model numarasıyla platformda listelendi. Telefonun özellikleri ve performans testi sonuçları da birebir sayfada yer aldı. Listelenen özellikler, Xiaomi’nin bu telefonunun yeni Mi 11 amiral gemisi telefonu olacağına dair ipucu barındırıyordu.

Xiaomi Mi 11, Geekbench’te gözüktü:

xiaominin yeni amiral gemisi geekbench uzerinde gozuktu 0 HpmJNhzq

Xiaomi Mi 11 olduğu düşünülen akıllı telefon, listelenen özelliklere nazaran isimreno 660 GPU’suna sahip olacaktı. GPU’nun yer aldığı yonga seti sayfisima gözükmese de GPU’nun kendisi büyük bir ipucuydu. Çünkü adreno 660, günümüzde piyasisima bulunan hiçbir yonga setinde yer almıyor.

isimreno 660 GPU, muhtemelen Qualcomm’un amiral gemisi yonga seti Snapdragon 875’te yer alacak GPU olacak. Yani telefon, Snapdragon 875 yonga setiyle gelecek. Yonga setinin yanı sıra telefon, listedeki özelliklere nazaran 6 GB RAM‘e mesken sahipliği yapacak ve Android 11 ile çalışacak.

xiaominin yeni amiral gemisi geekbench uzerinde gozuktu 1 tvgRJInn

Geekbench 5’te performans testine de giren Xiaomi akıllı telefonu, tek çekirdekli performans testinde 1.105 puan elde etmeyi kafaardı. Telefon, çok çekirdekli performans testindense 3.512 puanla ayrıldı. Telefon şimdi muhtemelen prototip olduğundan ötürü performans testinde elde edilen sonuçlar şu anda gerçek sonuçları yansıtmıyor.

Xiaomi’nin Mi 11 serisi hakkında ortaya çıkan son bilgi, seride yer alacak Mi 11 Pro hakkındaydı. Bu bilgiye nazaran Xiaomi Mi 11 Pro, 200 W süratli şarj dayanağına, 2K çözünürlüğünde ekrana ve ekrana gömülü kameraya konut sahipliği yapacaktı. Bu bilgi de Mi 11 Pro’nun şimdiden gözleri üstüne çekmesini sağlamıştı.

Sıradaki içerik:

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Geekbench Üzerinde Gözüktü