Xiaomi ve Razer kıymetli bir iş birliği yapıyor

xiaomi ve razer kiymetli bir is birligi yapiyor RwrB1ssd

xiaomi ve razer kiymetli bir is birligi yapiyor 0

İsmini daha çok akıllı telefon bölümünde duyduğumuz Xiaomi; aydınlatma bölümünde de değerli bir isim haline geldi. Firma bu hafta Razer ile yaptığı iş birliği sayesinde kullanıcı kitlesini geliştirmeyi amaçlıyor.

Yeelight ve Razer Chroma entegrasyonu

Xiaomi tarafından yapılan açıklamaya nazaran Yeelight ve Razer Chroma aydınlatma platformları ortasında entegrasyon sağlandı. Bundan bu türlü Yeelight uyumlu Xiaomi aydınlatma eserleri ve Razer Chroma uyumlu eserler ortasında ahenk sağlanabilecek.

Yeelight Smart LED Bulb 1S(Color) ve Yeelight Smart LED Lightstrip 1S üzere biraz daha yetenekli yahut renk takviyeli aydınlatma eserleri Razer Chroma programına dahil olabilecek. Kullanıcıların Yeelight uygulamasında ilgili eserlerin yazılımlarını güncellemesi gerekiyor.

Başka taraftan Razer ve Yeelight web sitelerinde Yeelight Chroma Connector isminde bir entegrasyon eklentisi yayınlandı. Bu kurulduktan sonra Yeelight uygulamasında LAN denetiminin aktf hale getirilmesi gerekiyor. Heyetim tamamlanınca Overwatch, Fortnite, Apex Legends üzere 150 civarında oyunda Razer Chroma senkronizasyonu sağlanabilecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Xiaomi ve Razer kıymetli bir iş birliği yapıyor