Xiaomi Mi 11’in Kimi Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

xiaomi mi 11in kimi kamera ozellikleri ortaya cikti SpwriKuN

Son periyotların en formda akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, yeni jenerasyon amiral gemisi akıllı telefonları üzerinde sürat kesmeden çalışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Qualcomm Snapdragon 875 yonga setli gizemli bir Xiaomi akıllı telefon, Geekbench’te ortaya çıkmıştı. Mi 11 serisi akıllı telefonlardan biri olduğu düşünülen bu aygıtın artık de kimi kamera özellikleri ortaya çıktı.

Weibo’nun ünlü sızıntıcılarından Digital Chat Station’a nazaran Xiaomi’nin birinci Snapdragon 875’li telefonunda 0.8μm piksel boyutunda 48 MP ultra geniş açılı kamera alan alacak. Sızıntıyı yapan kaynak, akıllı telefonun modelini direkt belirtmedi lakin bu aygıtın Mi 11 değil, Mi 11 Pro modeli olduğu düşünülüyor.

Xiaomi Mi 11 serisi, stabilizasyon iyileştirmeleriyle gelecek:

xiaomi mi 11in kimi kamera ozellikleri ortaya cikti 0 Mgd3HL1n

Kaynak, kamera lensinin yanı sıra aygıtın stabilizasyon kısmında da güzelleştirmelerle geleceğini ima etti. Lakin yeniden de aygıtların Optik Manzara Sabitleyici (OIS) dayanağına sahip olup olmayacağı bilinmiyor. Bu noktisima Pro olan modelde bu özelliği görmemiz pek de sürpriz olmaz.

Çinli üreticinin bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Mi 10 ve Mi 10 Pro, Snapdragon 865 yonga setiyle çalışan birinci Çin menşeli akıllı telefonlardı. Birebir şeyin önümüzdeki yıl da geçerli olması ve Mi 11 serisinin gücünü Snapdragon 875 yonga setinden yer birinci Çin menşeli akıllı telefon ailesi olması bekleniyor.

Tanıtım tarihine gelecek olursak Xiaomi Mi 11 serisinin, tıpkı Galaxy S21 serisi üzere ocak ayı sonunda ya da şubat ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Şimdilerde test etabında olduğu düşünülen akıllı telefonlara dair önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor. Aygıta dair yeni detaylar ortaya çıkarsa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 11’in Kimi Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı