Xiaomi, Mi 11’i Önümüzdeki Hafta Tanıtabilir

xiaomi mi 11i onumuzdeki hafta tanitabilir

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin heyecanla beklenen yeni amiral gemisi Mi 11′e dair artık neredeyse her şeyi biliyoruz. Telefon ile ilgili hem dizaynını hem de teknik ayrıntılarını ortaya çıkaran pek çok bilgi paylaşılmış olsa da, şimdi resmi tanıtımı gerçekleşmedi.

Xiaomi, Qualcomm’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni yonga seti Snapdragon 888‘le çıkacak birinci telefonun kendi amiral gemisi Mi 11 olacağını da açıklamış, bu da Mi 11’e dair heyecanı biraz daha arttırmıştı. Lakin yapılmayan tek açıklama, telefonun resmi tanıtımının ne vakit yapılacağıydı.

Tüm Xiaomi takipçilerinin gözleri gelecek bu yeni haberde iken Xiaomi Nijerya’nın Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım, akıllara Mi 11’in tanıtımını getirdi. Bugün yapılan paylaşımda, 3 gün sonra ilanlacak yeni bir ‘şeyin’ haberi veriliyor fakat bunun ne olduğuna dair net bir açıklama yok.

Yeniden de heyecanla beklenen bir telefon olduğunu ve Xiaomi’nin de Aralık ayının kafaında Mi 11 için ‘çok yakında‘ vurguları yaptığını düşünürsek, 16 Aralık günü yeni amiral gemisi Mi 11’in resmi olarak tanıtılması olası görünüyor.

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro’nun bilinen özellikleri neler?

xiaomi mi 11i onumuzdeki hafta tanitabilir 0 ErV5Pytq

Üstte da belirttiğimiz üzere, her iki modelin de gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alacağını artık biliyoruz. Bunun dışında resmi olmayan bilgilere nazaran Mi 11 ve Mi 11 Pro’da sırasıyla 4780 mAh ve 4970 mAh‘lik bataryalar yer alacak ve her iki aygıt da 55 W süratli şarj takviyesi ile gelecek.

Yeni Mi 11 ve Mi 11 Pro ile ilgili detaylı tüm bilgileri, çok yakında gerçekleşmesi beklenen tanıtımından sonra ayrıntılı olarak sizinle paylaşacağız. Şimdilik daima birlikte 16 Aralık‘ı beklememiz gerekecek üzere görünüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Xiaomi, Mi 11’i Önümüzdeki Hafta Tanıtabilir