Xiaomi Mi 11 Kanlı Canlı Görüntülendi

xiaomi mi 11 kanli canli goruntulendi CJsNQIkq

Piyasaya sürdüğü fiyat / performans odaklı akıllı telefonlarla geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, günümüzde amiral gemisi pazarında da uzunluk gösteriyor. Bu yerde birçok farklı telefon piyasaya süren Çinli üretici, bir yandan da gelecekteki amiral gemileri için çalışmaya devam ediyor.

Şimdiyse şirketin önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi ailesi Xiaomi Mi 11 serisinin bir üyesi kanlı canlı görüntülendi. Sızdırılan manzaralar, aygıtın art paneline ve kameralara bir birinci bakış atmamıza imkan sağlıyor. Dilerseniz gelin evvel bu imgelere bakalım, akabinde aygıtlar hakkında konuşalım.

Xiaomi Mi 11’in canlı imajları:

xiaomi mi 11 kanli canli goruntulendi 0 Sk8LpkIz

Son periyotlarda tanıttığı akıllı telefonlarda ayrımlı kamera dizaynlarıyla dikkat çeken Xiaomi, bu geleneği Mi 11 serisiyle de devam ettirecek üzere görünüyor. Manzaralara baktığımızda ana kamera kurulumunun aygıtın sol üst köşesine, yuvarlak çizgilere sahip kare modül biçiminde alanleştirildiğini görebiliyoruz.

Fotoğrafların çözünürlükleri düşük olsa da sol tarafta alt alta iki büyük lens, yan tarafta nispeten daha küçük bir lens ve çabucak altında da LED flaş olduğunu görebiliyoruz. Manzaralar çok da net olmadığı için telefonda kaç isimet art kamera olacağını söylemek biraz güç lakin daha evvelki sızıntılarda olağan Mi 11 modeli için üç, Pro modeli içinse dörtlü art kamera kurulumundan bahsediliyordu.

xiaomi mi 11 kanli canli goruntulendi 1 ynibem9b

Aygıtların özelliklerinden de bahsetmek gerekirse her iki Mi 11 modelinin de gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alması bekleniyor. Ekran tarafında Pro modelinin QHD+, 120 Hz bir panele sahip olacağı da aktarılan bilgiler ortasında yer alıyor. Son olarak bataryadan da bahsetmek gerekirse argümanlara nazaran Mi 11 ve Mi 11 Pro’da sırasıyla 4780 mAh ve 4970 mAh’lik bataryalar alan alacak ve her iki aygıt da 55 W süratli şarjı destekleyecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Xiaomi Mi 11 Kanlı Canlı Görüntülendi