Mobil

Xiaomi Mi 11 Geekbench Skoru Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin 2021 kafalarında çıkaracağı düşünülen modeli Xiaomi Mi 11‘in Geekbench puanları ortaya çıktı. Uydurma olabileceği de argüman edilen puanlara bakıldığında Mi 11, 5 nm Snapdragon 875 yonga setinin gücüyle hem tek çekirdekte hem de çoklu çekirdekte Xiaomi Mi 10’u geride bırakmayı kafaardı.

Sizlere geçtiğimiz hafta aktardığımız bir Exynos 1000 haberinde de Snapdragon 875 kullanan bir Galaxy S11 ve Xiaomi M11’den bahsetmiştik. Natürel birisinin, şimdi çıkmamış son model iki amiral gemisinin ‘benchmark’ skorlarını ortaya çıkardığını görmek akıllarda soru işareti kalmasına neden oluyor.

Xiaomi Mi 11, Geekbench 5 skoru

xiaomi mi 11 geekbench skoru ortaya cikti 0 eMllAO22

başlarda oluşan bu soru işaretleri bir kenara bırakıp 5 nm Snapdragon 875 yonga setini kullanan Xiaomi Mi 11’e ilişkin olduğu sav edilen Geekbench 5 skorlarına bir bakalım. Xiaomi Mi 11, Geekbench 5 tek çekirdekte 1.102 puan, çoklu çekirdekte ise 4.113 puan almayı kafaardı.

Xiaomi Mi 11’in aldığı bu puanların ne manaya geldiğini daha yeterli görebilmek için Xiaomi Mi 10’un Geekbench skorlarını da inceleyebiliriz. Notebook Check’te mekan mekan habere nazaran Mi 10, tek çekirdekte 910, çoklu çekirdekte ise 3.309 puan aldı. Yani iki aygıt ortasında tek çekirdek performans farkı %21,1, çoklu çekirdekte performans farkı %24,3 olarak gerçekleşti.

Natürel üstte da belirttiğimiz üzere ortaya çıkan bu skorlara biraz kuşkuyla yaklaşmakta yarar var. 2021’in birinci çeyreğinde çıkış yapacağı söz edilen Xiaomi Mi 11’in ekran altına yerleştirilmiş bir kameraya sahip olacağı da yeniden ortaya atılan tezler ortasında bulunuyor. Pekala, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu skorlar gerçek olabilir mi?

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu