Xbox’tan Cyberpunk 2077’yi Yaşamanızı Sağlayacak Çekiliş

xboxtan cyberpunk 2077yi yasamanizi saglayacak cekilis QTRYYP4W

CD PROJEKT RED‘in büyük merakla beklenen açık dünya rol yapma oyunu Cyberpunk 2077, tekraren ertelendikten sonra raflardaki yerini aldı. Rekorlar kırarak seyahatine başlayan üretim, son birkaç gündür bütün oyun dünyasının lisanında.

Steam’de 1 milyondan fazla kişinin tıpkı anda oynamasıyla, en çok kişinin birebir anda oynadığı tek oyunculu imal rekorunu kıran Cyberpunk 2077, bilgisayar dışındaki platformlarda da yer aldı. Bu platformlardan biri de natürel ki Xbox oldu.

Xbox’tan oyunu yaşamayı sağlayacak çekiliş

xboxtan cyberpunk 2077yi yasamanizi saglayacak cekilis 0 Xz2t2Iwb

Cyberpunk 2077’de oyuncular, pek çok sibernetik modül ile karakterlerini geliştirebiliyor. Bu özellikten yola çıkan Xbox da oyunculara yeni çekilişte bir biyonik kol, bir Xbox kumandası ve oyunun bir kopyasından oluşan bir set sunuyor.

Oyunun eski konsollar için pek de bekleneni veremediği konuşuluyordu. Çekilişle kazanılacak olan kopya ise hem Xbox One hem de Xbox Series X‘te kullanılabilecek. Ayrıyeten kazanana oyunun eserlerinden oluşan ve içeriği açıklanmamış bir set de ikram edilecek.

Bahtını denemek isteyen hayranların yapması gereken ise epey kolay, Xbox’ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımı retweet etmek. Çekilişe katılmak için son tarih ise Türkiye saati ile 18 Aralık saat 06:00 olarak duyuruldu.

Cyberpunk 2077 konsollarda sorun yaşıyor

xboxtan cyberpunk 2077yi yasamanizi saglayacak cekilis 1 d1Ac2BcA

Hem biyonik kol hem de oyun kumandası genel olarak oyunun görsel lisanını yansıtmayı kafaarıyor. Siyah ve gri tonlarındaki dizaynlara kırmızı çizgiler ve şeritler eşlik ediyor.

Konsollarda oyun çok da istenilen derecede uygun performans göstermiyor. Oyuna Xbox One için büyük bir güncelleme hazırlandığı biliniyor. Ayrıyeten oyuncular performans modu ve kalite modu ortasında seçim yapabiliyor. Cyberpunk 2077 şu anda PC, PS4 ve Xbox One üzere aygıtlarda, Google Stadia hizmeti üzerinde oynanabiliyor.

Sıradaki içerik:

Xbox’tan Cyberpunk 2077’yi Yaşamanızı Sağlayacak Çekiliş