Xbox Series X’in Kutu Açılışı Görüntüsü Ortaya Çıktı

xbox series xin kutu acilisi goruntusu ortaya cikti hWMP8Ntd

Oyunseverler bir yandan PlayStation 5 öbür yandan da Xbox Series X’i beklerken heyecan veren bir gelişme yaşandı. Willy Crow adli bir içerik üreticisi, YouTube üzerinden paylaştığı bir görüntü ile Xbox Series X’in kutu açılışını sergiledi. Dikkat cazibeli görüntü, Xbox Series X’in kutusunun içinde olan her şeyi açıkça gözler önüne seriyor.

Crow’un paylaştığı görüntünün kaynağı bilinmiyor. Üstelik kelam konusu görüntü İngilizce de değil. Yani görüntünün nerede çekildiği, görüntüdeki şahısların kim olduğu da bilinmeyen. Kelam konusu içerik üreticisinin yalnızca 55 abonesinin ve çok az sayıda içeriğinin oluşu, başları karıştıran öbür bir hadise olarak karşımıza çıkıyor. 

xbox series xin kutu acilisi goruntusu ortaya cikti 0

Oyunseverler, Microsoft’un yeni kuşak oyun konsolunu an prestijiyle ön sipariş kapsamında satın alabiliyorlar. Fakat Xbox Series X’in teslimatlarına şimdi kafyermadı. Dünya genelindeki oyuncular, yeni oyun konsoluna kasım ayı prestijiyle ulaşabilecekler. İşte bu durum, kelam konusu kutu açılışının bir depoda yapılmış olabileceğini düşündürüyor. Aslına bakacak olursak yaşanan hisimisenin tek mantıklı açıklamasının bu olduğunu söyleyebiliriz.

Xbox Series X, çeşitli depolara ulaşmaya da kafaladı

xbox series xin kutu acilisi goruntusu ortaya cikti 1 Z48ni4aO

Resetera isimli forum üzerinden servis edilen birtakım manzaralarda, Xbox Series X’in depolara ulaştığı zati ortaya çıkmıştı. Muhtemelen çekilen görüntü da o depolardan bir adedine ilişkin. Lakin hususla ilgili net bir açıklama olmadığı için, kelam konusu görüntünün hangi depoda çekildiğini kestiremiyoruz. Fakat yaşanan son gelişmeler, Xbox Series X için artık çok kısa bir mühlet kaldığının açık bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Xbox Series X kutu açılışının yapıldığı o görüntü

Sıradaki içerik:

Xbox Series X’in Kutu Açılışı Görüntüsü Ortaya Çıktı