Xbox özel oyunu Halo Infinite, ilkbahar 2021’de çıkabilir

xbox ozel oyunu halo infinite ilkbahar 2021de cikabilir VDHmypG3

xbox ozel oyunu halo infinite ilkbahar 2021de cikabilir 0 fetB6ATw

Yayıncılığını Microsoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise 343 Industries’in yaptığı Xbox’ın özel oyun serilerinden Halo’nun yeni oyunu Halo Infinite’in yayın tarihi aşikâr olmuş olabilir.

2018’de Xbox One ve PC için duyurulan lakin sonrasında yeni kuşak Xbox’a, yani Xbox Series X/S’e de duyurulan ve yeni jenerasyon konsolların çıkış oyunu olacağı söylenen Halo Infinite, bildiğiniz gibi ertelendi ve konsolların çıkış oyunu olamadı. Oyunun ertelenmesinin akabinde da oyunda çalışan birkaç isim ayrılmıştı.

Oyunun şu an için resmi bir çıkış tarihi yok fakat 2021 yılında çıkması bekleniyor. Hareket yakalama teknolojisi ile oyunun ana karakteri Master Chief’i canlandıran Bruce Thomas, oyunun bittiğini ve 2021 ilkbaharda yayınlanacağını söyledi. Elbette bunun resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. Lakin son vakitlerde çıkan haberlere bakacak olursak oyunun 2021’in birinci yarısında çıkacağını beklemek yanlış olmaz.

Halo Infinite; Xbox Series, Xbox One ve PC için yayınlanacak. Ayrıyeten oyun çıktığı gün Xbox Game Pass sistemine eklenecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Xbox özel oyunu Halo Infinite, ilkbahar 2021’de çıkabilir