Xbox Game Pass’e “Aile Üyeliği” gelebilir

xbox game passe aile uyeligi gelebilir HCzwPUaH

xbox game passe aile uyeligi gelebilir 0 HdJwz4Dy

Xbox’ın tahminen de son zamanlardaki en başarılı ve en kaliteli hizmeti olan Xbox Game Pass sistemi, şu anda oyuncuların sevdiği servislerden biri ve bu servis daha da büyüyecek üzere duruyor.

Bildiğiniz üzere Xbox Game Pass’e makul bir fiyat karşılığında abone oluyorsunuz ve servisin kütüphanesindeki oyunlara erişim sağlıyorsunuz. Sistemin şu anda 3 farklı üyeliği bulunuyor. Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Game Pass for PC ve Xbox Game Pass for Console. Ultimate üyeliğinde Live Gold, EA Play ve PC Game Pass özellikleri bulunuyor. Öteki üyelikler de isminden aşikâr oluyor zati.

Geçtiğimiz saatlerde Xbox lideri Phil Spencer‘a sorulan bir soru üzerine, servise gelebilecek olan yeni bir üyelik sistemi ortaya çıktı: Aile Üyeliği. Spotify ve Netflix üzere servislerde kullanılabilen Aile Üyeliği’nde bildiğiniz üzere birkaç kişi ortaklaşa üye oluyor ve kişi başı fiyat, bariz bir halde düşüyor.

Phil Spencer bu türlü bir planları olduğunu ve yapmak istedikleri bir şey olduğunu söyledi. Game Pass’e bu biçim bir üyeliğin gelmesi sahiden hoş bir adım olur. Xbox Game Pass’in Ultimate üyeliği şu anda 44,99 TL.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Xbox Game Pass’e “Aile Üyeliği” gelebilir