Mobil

Xbox denetim uygulaması Android için indirmeye sunuldu

xbox denetim uygulamasi android icin indirmeye sunuldu 0

Microsoft’un yeni Xbox Series X ve Xbox Series S konsolu için geri sayım devam ederken firmanın ekosistem uygulamaları da son basamağa geldi. Xbox konsollarını denetim edebileceğiniz uygulama Android için yayınlandı.

Xbox uygulaması neler sunuyor?

Xbox uygulaması bir müddettir kapalı beta sürecindeydi ve Microsoft yeni özellikler eklemek ile meşguldü. Bu hafta itibariyle Xbox One ve üzeri konsollara sahip olanların işini kolaylaştıracak özelliklerle indirmeye sunuldu.

Xbox Beta olarak yayınlanan uygulama ile konsollarınızın birinci ayarlarını yapabilme, konsol oyunlarında oturum açabilme, ekran manzaralarını paylaşabilme ve sohbet edebilme imkanı sunuluyor. Böylelikle konsol orta yüzünde vakit kaybetmemiş oluyorsunuz.

Öteki bir avantaj ise konsolunuz açık iken oyunu Android aygıtınıza yansıtabiliyorsunuz. Bluetooth denetimci gerektiren özellik ile oturma odanızda konsol oyununa devam edebileceksiniz. Project xCloud’dan farklı olarak bu özellikte konsolun açık olması ve ayrıyeten oyunun konsol üzerinde çalışması gerekiyor. Özellik için Xbox Game Pass Ultimate yahut Gold Live aboneliği gerektiğine dair not düşülmüş. Uygulamanın ne vakit iOS’a geleceği bilinmiyor.

xbox denetim uygulamasi android icin indirmeye sunuldu 1 2ZIcyqaB xbox denetim uygulamasi android icin indirmeye sunuldu 1 2ZIcyqaB xbox denetim uygulamasi android icin indirmeye sunuldu 3 Kj5f9D3U Xbox beta Microsoft Corporation Cümbüş Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu