Oyun

XANTARES, Esports Awards 2020’de Ödül Kazandı

Birkaç yıldır tertipli olarak yapılan ve profesyonel görüntü oyun dalına katkı sağlayan Esports Awards’ın 2020 ayağında mükafatlar sahiplerini buldu. ‘Yılın En Âlâ Yayıncısı’, ‘Yılın En Yeterli Espor Oyunu’, ‘Yılın En Uygun Donanım Sağlayıcısı’ ve ‘Yılın En Uygun Oyunu’ üzere birçok kolda mükafatların verildiği aktiflikte, Türk CS:GO oyuncusu İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş de ödül kazanan isimlerden biri oldu.

Almanya merkezli BIG kadrosunun formasını giyen XANTARES, 2020 yılının kafaında düzenlenen DreamHack Open Leipzig turnuvasının büyük finalindeki son roundda, Renegisimes ekibine karşı aldığı 3 skorla mükafatı almaya hak kazandı. XANTARES’in rakiplerini yok ettiği bu görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.

XANTARES’e ödül getiren hareket:

Uzun bir müddettir profesyonel arenisima uzunluk gösteren İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş, sergilediği performansla Avrupa’da birçok büyük ekibin radarına girmiş ve son olarak Alman grubu BIG ile anlaşmıştı.

2018’den bu yana formasını giydiği BIG kadrosuyla pek çok turnuva kazanan oyuncu, ‘Rifler’ konumunda dünyanın en düzgünlerinden biri olarak görülüyor. Kimileri Can için CS:GO hilesi kullandığını argüman etse bile kendisi en uygunlardan biri olduğunu turnuvalarda gösterdiği performansla tekraren kanıtlisimı.

Bu yılın başlarında düzenlenen DreamHack turnuvasındaki performansıyla da isminden sıkça kelam ettiren XANTARES, nihayetinde 1v3 performansıyla mükafatın sahibi olmayı kafaardı. Biz de kendisini kafaarısından ötürü tebrik ediyoruz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu