WWE Undefeated, iOS ve Android İçin Duyuruldu

wwe undefeated ios ve android icin duyuruldu GmfOj2ij

ABD’li oyun stüdyosu nWay, oyuncuların gerçek vakitli olarak birbirleriyle mücisimele edebilecekleri taşınabilir dövüş oyunu WWE Undefeated’ı iOS ve Android için duyurdu. WWE yıldızlarını ve efsanelerini içerisinde barındıran WWE Undefeated, aksiyon ile stratejiyi bir ortaya getirmeyi vadediyor.

nWay CEO’su Taehoon Kim, WWE Undefeated için yapmış olduğu açıklamada gerçek vakitli rekabetçi bir çok oyunculu oyun için WWE ile iştirak kurmaktan büyük heyecan duyduğunu tabir ederken, WWE Undefeated’ın WWE yıldızlarının imza dövüş hareketlerinin taşınabilir oyunda alan alacağını ifisime etti.

wwe undefeated ios ve android icin duyuruldu 0 zcjQC98M

Power Rangers: Legacy Wars ve Power Rangers: Battle for the Grid oyunlarının da gerisindeki şirket olan nWay, WWE Undefeated’da oyuncuları süratli oturum maçlarında karşı karşıya getirecek ve oyuncular, seçmiş oldukları WWE yıldızına nazaran hakikat stratejileri benimseyip rekabetçi bir çabaya girecekler.

WWE Undefeated, bilhassa WWE hayranları için beklentiyi hayli yükseltmiş olsa da oyuncuların bu eş vakitli çok oyunculu rekabetçi oyun için biraz daha beklemeleri gerekecek. nWay, oyunun hem iOS hem de Android için 3 Aralık’ta yayınlanacağını duyurdu. Lakin oyuncular, şimdiden wweundefeated.com adresinden ön kayıt yaptırarak lansmana özel birtakım oyun içi eserler kazanabiliyorlar.

WWE Undefeated tanıtım görüntüsü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

WWE Undefeated, iOS ve Android İçin Duyuruldu