WWE ile Clash Royale stili bir ortaya geliyor

wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor rmWdSSLK

wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 0 ckL5PXyV

Taşınabilir dünyada uzun bir müddettir varlığını devam ettirek WWE temalı oyunlara bir yenisi daha katıldı. WWE Undefeated bu defa Clash Royale üslubunu harmanlayarak oyuncuların süratli düşünmesini istiyor.

WWE Undefeated neler sunuyor?

Dünya çapında çok değerli bir kitleye sahip olan WWE platformu haliyle oyun dünyasında da çok faal. Her yıl bir yahut bir kaç WWE oyunu farklı geliştirici stüdyoları tarafından indirmeye sunuluyor. WWE Undefeated bunların sonuncusu.

WWE Undefeated tekrar The Rock dahil tanınan tüm güreşçileri bir ortaya getiriyor. Bu defa Clash Royale usulünde bir güç çubuğu var ve dolmadan atılım yapamıyorsunuz. Bu bakımdan atılım kartlarınızı belirlerken ve kullanırken bunu göz önüne almanız gerekiyor.

The Rock ile başladığınız oyunda maç kazandıkça yeni karakterler açılıyor. Her karakterin kendine has dövüş usulü var. Atılımın işe yaraması için yakın olmanız gerekiyor. Ayrıyeten karşı taraf atılım yaparken siz de atılım yaparsanız boşa gidiyor ve güç düşüyor.

Grafik tasarımı, animasyonları ve dövüş mekaniği ile meraklılarını üzmeyecek olan oyunda PvP maçlar hayli sıkıntı. Bu bakımdan karakterleri daima geliştirmek gerek. Ayrıyeten klanlara katılarak özel etkinliklerde de yer alabiliyorsunuz.

wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 1 yO8ROP4Q wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 1 yO8ROP4Q wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 3 qVlT6eBi WWE Undefeated nWay Inc. Oyunlar Fiyatsız 335.9 MB

wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 4 UdWYCKc2 wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 4 UdWYCKc2 wwe ile clash royale stili bir ortaya geliyor 6 hLvWuHUl WWE Undefeated nWay Inc. Aksiyon Fiyatsız 240M

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

WWE ile Clash Royale stili bir ortaya geliyor