Wristcam ile Apple Watch iki kamera kazanıyor

wristcam ile apple watch iki kamera kazaniyor GNjGcd5k

wristcam ile apple watch iki kamera kazaniyor 0 ncHU8K3r

Akıllı saatlerde kamera bileşeni çok alışık olduğumuz bir durum değil ve bu Apple Watch serisinde de bu türlü. Bununla birlikte kolunda kamera tecrübesi yaşamak isteyenler için üçüncü taraf aksesuar üreticileri boş durmuyor.

Wristcam nedir?

Wristcam aksesuarı Apple Watch için gereksiniminiz olan kameraları sunuyor. Bir kayış biçiminde olan aksesuarın dışa bakan kısmında 8MP çözünürlüğünde, kullanıcıya bakan kısmında ise 2MP çözünürlüğünde Sony kameralar yer alıyor. Made for Apple Watch sertifikası aldığı için rastgele bir ahenk sorunu mevcut değil. Aslında eser başka bir modül ve kayışın içerisine takılıyor. Böylelikle kayışlar değiştirilebiliyor.

Full HD kayıt yapabilen kayış WiFi ve Bluetooth 5.0 üzerinden temas kuruyor. Saatin ana ekranı üzerinden fotoğraf ve görüntü çekebildiğiniz üzere yayın da yapabiliyorsunuz. 8GB dahili hafızası kayıtlarınızı saklamak için kâfi.

Gün uzunluğu kullanım müddeti sunan bataryası manyetik USB adaptörü ile şarj edilebilen kayışın kamera LED bildirimleri karşı tarafı uyaracak formda tasarlanmış. Böylelikle kapalı kayda imkan tanımıyor. Wristcam aksesuarı 299$ fiyat etiketine sahip ve Mart ayında piyasada olacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Wristcam ile Apple Watch iki kamera kazanıyor