Wonder Woman 1984’ün açılış sahnesi ve inceleme puanları paylaşıldı

wonder woman 1984un acilis sahnesi ve inceleme puanlari paylasildi 7jXzhKhH

wonder woman 1984un acilis sahnesi ve inceleme puanlari paylasildi 0 8EurKJWy

Bu yılın DC tarafında en çok beklenen sineması olan ve salgın sebebiyle daima ertelenen Wonder Woman’ın devam filmi Wonder Woman 1984’ten yeni bir görüntü paylaşıldı.

Vizyon tarihine çok kısa bir mühlet kalan sinemanın inceleme puanları ve sinemanın açılış sahnesi paylaşıldı. İnceleme puanlarına baktığımızda Rotten Tomatoes üzerinde 71 farklı eleştirmenin incelemesini görüyoruz ve verdiği puanların ortalaması %89. Metacritic üzerinde ise 26 farklı inceleme bulunuyor ve ortalaması 68. Genel olarak yorumlara baktığımızda ise en az birinci sinema kalitesinde bir sinemanın bizleri beklediğini söylemek gerek.

Paylaşılan görüntü ise sinemanın açılış sahnesine ilişkin bir görüntü. genel oalrak ortamı, çevreyi ve geçmişi gösteriyor üzere duruyor. Wonder Woman 1984’ün vizyon tarihi 25 Aralık 2020. Film vizyona girdiği gün Amerika’da HBO Max üzeridnen de kısıtlı bir müddetliğine yayınlanacak.

Sinemanın direktörlüğünü Patty Jenkins üstleniyor. Filmin oyuncu takımında Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Kristen Wiig üzere isimler bulunuyor. 

Bahsi geçen sahneyi aşağıda bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Wonder Woman 1984’ün açılış sahnesi ve inceleme puanları paylaşıldı