Windows Spotlight masaüstü duvar kağıdınızı otomatik değiştirecek

windows spotlight masaustu duvar kagidinizi otomatik degistirecek XSN6tgQL

windows spotlight masaustu duvar kagidinizi otomatik degistirecek 0 AW3CHEIC

Microsoft, tanınan işletim sistemini Windows as a Service stratejisi kapsamında geliştirmeye devam ediyor. Gelecek yapıyla gelecek özellik bir oldukça kullanışlı olacağa benziyor.

Hali hazırdaki Insider kullanıcılarının keşfettiği yeni ayrıntıya nazaran Microsoft kullanıcıların seveceği yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Windows Spotlight’ın mevcut giriş ekranındaki görselleri otomatik güncelleme özelliği masaüstü için de kullanılabilecek.

Desktop Spotlight

Ekim 2020 güncellemesiyle birlikte yaygın kullanıma sunulması beklenen Desktop Spotlight sayesinde Bing’te yer alan etkileyici görseller belirli aralıklarla ve zahmetsizce masaüstünüze uygulanacak.

windows spotlight masaustu duvar kagidinizi otomatik degistirecek 1 hY2VXtnR

Ayarlar>Kişiselleştirme>Art plan açılır menüsü> Spotlight koleksiyonu yolu izlenerek etkinleştirilecek özellik duvar kağıdı bulacağım derken saatlerini harcayanları mutlu etme potansiyeli taşıyor.

windows spotlight masaustu duvar kagidinizi otomatik degistirecek 2 5CrP1kaH

Başka taraftan yeni yapıyla birlikte UWP uygulamalarının açılış ekranı da temayla daha uyumlu hale getirilecek. Örneğin karanlık tema seçen kullanıcının çağdaş uygulamalarının açılış ekranı da koyu renge sahip olacak. Mevcut başlangıç menüsünde uygulanan tema hassaslığı sistem genelindeki görsel ahengi bir üst düzeye taşıyacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Windows Spotlight masaüstü duvar kağıdınızı otomatik değiştirecek