Western Digital, WD_BLACK oyuncu şoförlerini duyurdu

western digital wd black oyuncu soforlerini duyurdu

western digital wd black oyuncu soforlerini duyurdu 0

Katı hal şoförleri yalnızca işletim sisteminin ve temel programların kurulduğu depolama seçeneği olmaktan çıkıp yüksek boyutlu oyunların da saklandığı bir düzeye ulaştı. O denli ki taşınabilir şoförler çeşitli form faktörlerinde de sunulur hale geldi.

WD yaptığı duyuruyla yeni WD_BLACK ailesini tanıttı. Ailede NVMe SSD’lerden taşınabilir formata kadar geniş seçeneklere yer verilmiş.

WD_BLACK SN850

WD_BLACK SN850 NVMe SSD ile yüksek performans isteyen kullanıcılar hedeflenmiş. WD_BLACK G2 denetimcisinin kontrolündeki Nand Flash yongaları detaylandırılmazken sıralı okuma yazma operasyonlarında 1 TB seçeneğinde 7000/5300 MB/s suratlarına ulaşılırken rastgele süreçler için yalnızca evvelki jenerasyona nazaran daha akıcı tecrübe vaadinde bulunulmuş.

western digital wd black oyuncu soforlerini duyurdu 1 85hKbE8I

RGB’li ısı dağıtıcı içeren versiyonun da bulunduğu NVMe tahlilleri 500 GB/1 TB/2 TB’lık kapasiteler halinde 149.99 dolardan başlayan fiyatlarla önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde satışa sunulacak.

WD_BLACK AN1500

WD_BLACK AN1500 NVMe SSD’si ise genişleme yuvası üzerinden kullanılacak bir tahlil. Mevcut sisteminde en yüksek suratlara muhtaçlık duyanlara yönelik geliştirilen modeller PCIe Gen 3 x8 arayüzü üzerinden sistemle irtibat kuracak.

western digital wd black oyuncu soforlerini duyurdu 2 eXvLFl3u

2/4 TB seçeneklerinde Dahili RAID 0 kurulumuna yer verilmesi ise 6500/4100 MB/s’lik okuma/yazma suratlarına ulaşılmasını sağlamış. Özelleştirilebilir RGB aydınlatmaya yer verilen tahliller 1/2/4 TB için 299.99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda.

WD_BLACK D50 Game Dock

WD_BLACK D50 Game Dock tahlilinin kalbinde NVMe SSD’ye yer verilmiş. Thunderbolt 3 uyumlu bir aygıtla pratik performans yükseltmesi sağlayacan harici SSD tüm bunlar için tek kabloya gereksinim duymasıyla da kablo dağınıklığına yol açmayacak.

western digital wd black oyuncu soforlerini duyurdu 3 jEAXHp2S

WD_BLACK Dashboard üzerinden denetim edilebilen aydınlatmasıyla ise SSD’nin görselliği güzelleştirilmiş. 1 TB kapasiteli tahlil için 499.99 dolarlık etiket belirlenirken dileyen kullanıcılar SSD’siz D50 Game Dock’ı 319.99’lık fiyattan elde edebilecekler.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Western Digital, WD_BLACK oyuncu şoförlerini duyurdu