Wear OS Sonbahar Güncellemesi Neler Sunacak?

wear os sonbahar guncellemesi neler sunacak

Google tarafından Wear OS için gelecek sonbahar güncellemesi hakkında detaylar paylaşıldı. Buna göre, Wear OS Sonbahar Güncellemesi önemli performans ve kullanım geliştirmeleri ile birlikte gelecek. Güncellemenin işlemci çekirdeği iyileştirmeleri sayesinde uygulama başlatma sürelerini yüzde 20 oranında azaltacağı paylaşılıyor. Ek olarak, Wear OS saati bir Android cihaz ile eşleştirme süreci de kolaylaştırılacak.

Farklı saat modlarını ve antrenman programlarını kolayca yönetmenize izin veren daha sezgisel kontroller için SysUI‘de iyileştirmeler sağlanacak. Qualcomm‘un yeni Wear 4100 ve 4100+ platformları için de destek eklenecek. Yeni çipsetler, önceki nesil Wear OS yonga setlerinden belirgin şekilde daha iyi olmaları ile öne çıkıyor. Bu anlamda batarya ömrü ve performansında sağlıklı bir iyileşme sağlaması önem arz ediyor. Bu arada güncelleme mevcut tüm Wear 3100 tabanlı akıllı saatler için geçerli olacak.

Google, Wear OS cihazları için yeni bir hava durumu deneyimi de getirmeyi planlıyor. Güncellenen Hava Durumu uygulaması ile sunulan bilgilerin okunmasını kolaylaştıran daha büyük ikonografiye geçiş yapılacak. Ayrıca, hava durumunun saatlik bir dökümü sağlanacak ve bölgeniz için önemli hava durumu uyarıları gösterilecek.

Son olarak Google, Android 11‘in en iyi özelliklerini giyilebilir cihazlara getirmek için çalıştıklarının da altını çiziyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Wear OS Sonbahar Güncellemesi Neler Sunacak?