Vin Diesel’in başrolde olduğu ARK II, çıkışında Xbox Series’e özel olacak

vin dieselin basrolde oldugu ark ii cikisinda xbox seriese ozel olacak rLGHJrmQ

vin dieselin basrolde oldugu ark ii cikisinda xbox seriese ozel olacak 0 Rk8Q1vKf

Geliştiriciliğini Studio Wildcard’ın yaptığı açık dünya hayatta kalma oyunu ARK: Survival Evolved’un devam oyunu geçtiğimiz hafta duyurulmuştu. Artık de baız ayrıntılar açıklandı.

Geçtiğimiz hafta duyurulan oyunun başrolünde, duyuru fragmanında da gördüğümüz üzere Vin Diesel bulunuyor. Xbox Series ve PC için geliştirildiği açıklanan oyunun; çıkışında, yani 2022 yılında yalnıza Xbox Series konsollarında erişilebilir olacağı açıklandı. Sonrasında ise oyun PC’ye eklenecek. Çıkışı ile birlikte olmasa da birinci oyun üzere bir mühlet sonra Game Pass sistemine eklenebilir.

Ayrıyeten oyunun ana karakteri olan Vin Diesel’in yalnızca karakter olarak bulunmadığı açıklandı. Kendisi tıpkı vakitte stüdyoya üretimci olarak katılmış durumda. Yani kendisi şu anda oyunun üzerinde de çalışıyor. Son olarak Vin Diesel, duyurulan ARK animasyonunun da yapımcılığını üstleniyor.

Animasyonun seslendirme takımında ise Gerard Butler, Zahn McClarnon, Malcolm McDowell, David Tennant, Devery Jacobs, Deborah Mailman, Madeleine Madden, Elliot Page, Juliet Mills, Michelle Yeon, Ragga Ragnars, Alan Tudyk, Jeffrey Wright, Karl Urban, Ron Yuan, Russell Crowe ve Vin Diesel bulunuyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Vin Diesel’in başrolde olduğu ARK II, çıkışında Xbox Series’e özel olacak