Viking temalı strateji oyunu Northgard’ın taşınabilir sürümünden oynanış görüntüsü paylaşıldı

viking temali strateji oyunu northgardin tasinabilir surumunden oynanis goruntusu paylasildi glrifVEC

viking temali strateji oyunu northgardin tasinabilir surumunden oynanis goruntusu paylasildi 0 7lcgaiIw

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Shiro Games’in yaptığı Viking temalı şehir kurma oyunu Northgard, iOS ve Android aygıtlar için duyurulmuştu. Geçtiğimiz gün de oyunun taşınabilir sürümünden oynanış görüntüsü paylaşıldı.

Paylaşılan bu yeni oynanış görüntüsü oyunun gelişim sürecinin erken basamaklarından lakin Pocket Gamer’ın haberine nazaran oyun şu anda bile neredeyse kusursuz bir durumda. Şu an için geliştiriciler optimizasyon üzerinde çalışıyor. Ayrıyeten açıklanan bilgilere nazaran taşınabilir versiyon, oyunun temel sürümü ile birebir tıpkı olacakmış. Yalnızca mobile optimize edildiği için kullanış rahatlığı açısından arayüz biraz değiştirelecekmiş. 

Şimdi direkt olarak bir açıklama yapılmasa da oyunun DLC’lerinin de eklenmesi bekleniyor. Bu mevzu ile ilgili bilgilerin 2021’de paylaşılması bekleniyor. 

Oyunun şimdi bir çıkış tarihi yok. Tıpkı biçimde mağaza sayfaları da açılmadığı için fiyat ve özellikler üzere ayrıntılar da ne yazık ki bilinmiyor. Bahsi geçen oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Viking temalı strateji oyunu Northgard’ın taşınabilir sürümünden oynanış görüntüsü paylaşıldı