ViewSonic üretkenlik için interaktif ekranlarını tanıttı

viewsonic uretkenlik icin interaktif ekranlarini tanitti

viewsonic uretkenlik icin interaktif ekranlarini tanitti 0

Pandemi periyodu ile birlikte pek çok iş kolunun meskene taşınması birtakım eser kümelerine olan ilgiyi arttırdı. Biraz kısıtlı kalsa da interaktif yahut taşınabilir ekranlar bu devirde ilgi görmeye başladı.

ViewSonic interaktif ekranlar

ViewSonic harici bir interaktif ekran arayan tüketiciler için rakiplerine nazaran uygun fiyat etiketlerine sahip iki ekran duyurdu. Bir tanesi çizim ekranı iken öbür eser kalemin hareketlerini aktaran panel dizaynında.

ViewBoard Pen Display çizim ekranı 13.3 inç boyutunda ve elektromanyetik patentli bir kaleme sahip. Batarya gerektirmeyen kalem; ekranda 8192 basınç hassasiyet düzeyine ve +/- 60 derece eğime ulaşabiliyor.

Gecikme mühleti 30ms altında olan ekran 1Kg altında bir tartıya sahip. USB-C ilişkisi üzerinden bilgisayarlara data aktarabilen akıllı ekran 350$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

viewsonic uretkenlik icin interaktif ekranlarini tanitti 1 G3EprqAi

ViewBoard Notepad ise 7.5 inç boyutlarında ve elektromanyetik kalemin kağıt üzerindeki hareketlerini uyumlu uygulamaya aktarabiliyor. Bu bakımdan standart bir kağıt yahut defter kullanmanız mümkün oluyor. 4096 baskı hassasiyet düzeyi olan kalemde standart mürekkep kullanılıyor. USB Tip-C ile irtibat kuran ViewBoard Notepad için 70$ fiyat etiketi belirlenmiş.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

ViewSonic üretkenlik için interaktif ekranlarını tanıttı