Vidasına Kadar Premium Bize Özel Oyuncu Sistemi: Teknoplus

vidasina kadar premium bize ozel oyuncu sistemi teknoplus

Webtekno olarak sizlere birtakım devirlerde ortaklarımızla uygun fiyatlı bilgisayar sistemleri sunmaya çalışıyoruz. Bugün sizlere İtopya.com ile ortak hazırlisimığımız Premium oyuncu sistemi olan Teknoplus’ı tanıtacağız. Yeni sistemler çıktığı için daha çok orta düzey bir sistem olarak kabul edebileceğimiz Teknoplus, buna karşın günümüz bilgisayar oyunlarının çabucak hemen tamamının sıkıntısızca üstesinden gelebilir. 

Teknoplus donanım özellikleri

Yayınladığımız görüntüde Teknoplus sistemini çok daha güzel bir halde tanıyabilirsiniz, lakin sizler için burisima sistem konusunda kimi kısa bilgiler verelim. Öncelikle Intel Core I5 9600K 3.7 GHz işlemciyle gelen Teknoplus, 2 adet 8GB 3000 MHz’in GAMMIX D30 RAM bulunduruyor. Bununla birlikte sistem toplarken oyuncuların en çok dikkat ettiği donanım ünitesi olan ekran kartı kısmında MSI’ın GeForce RTX 2060 Vectus XS OC ekran kartı alan alıyor. RTX teknolojisini bünyesinde barındıran bu kart, sağladığı yüksek performans ve uygun fiyatlı yapısıyla dikkat çekiyor. 

vidasina kadar premium bize ozel oyuncu sistemi teknoplus 0 1PI8EidF

Bunun dışında oyun bilgisayarlarında artık daha sık görmeye başlisimığımız SSD depolama ünitesi için bu bilgisayarda Seagate’in 480 GB’lık Barracuda Q1 SATA 3.0 SSD’si tercih edilmiş. 

Oyuncuların ilgisini çekecek tasarım

Bir oyun bilgisayarı topluyorsak, genelde RGB aydınlatmasının olmasını isteriz. Teknoplus da gerek kasası gerekse de kasanın içine mekanleştirilen birtakım bileşenleriyle RGB renklendirmeyi son derece hoş bir biçimde sağlıyor. Şayet sizler de Webtekno ve İtopya iştirakinde toplanan oyuncu sistemi Teknoplus’ı daha yakından tanımak istiyorsanız, sizleri görüntü ile baş başa bırakıyorum. Ayrıyeten şayet premium oyuncu kasası Teknoplus’ın satın alma temasına gitmek istiyorsanız, 7.899 TL’den satılan bu sisteme buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Vidasına Kadar Premium Bize Özel Oyuncu Sistemi: Teknoplus