Valorant’a 3. Kısım’la bir arada yeni harita ve şifacı geliyor

valoranta 3 kisimla bir arada yeni harita ve sifaci geliyor i7nkVdia

valoranta 3 kisimla bir arada yeni harita ve sifaci geliyor 0 jlYkVqGg

Riot Games‘in geliştirdiği birinci şahıs nişan oyunu Valorant‘ın yeni kısmı 3.Kısım piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. 13 Ekim‘de oyunculara sunulacak olan 3. Kısım’la Icebox haritası ve Skye isimli yeni bir şifacı gelecek.

Riot Games, yeni harita Icebox‘ın oyuncuların geri bildirimleri ile üretildiğini belirtti. Icebox ile Valorant’taki harita sayısı beşe yükseliyor.

İsminden da anlaşıldığı üzere karla kaplı bir harita olan Icebox genel olarak oyundaki mevcut haritalardan daha farklıdır. Icebox haritasının daha dikey olması üstten pusuya yahut düşmanı daha düşük düzeylere kovalamaya imkan sağlayabilir.

Riot Games Tasarım Başkanı Salvatore Garozzo: “Icebox, çatışmaları, keskin nişan almayı ve uyarlanabilir oyunu vurgulamak için tasarlandı. Icebox’ın oynanış temelinin, sitelerin her birinin bol ölçüde siper ve dikeylik içeren karmaşık savaş alanlarının olması amaçlanıyor.” dedi.

Sage şu anda oyunun tek şifacısı. Reyna ve Phoenix üzere casuslar kendilerini iyileştirebilirken Sage, grup arkadaşlarını güzelleştirip diriltebilen tek casustur. Bu onu biraz fazla güçlü kılıyor. Yeni gelecek olan 3. Kısım’la birlikte Valorant’a yeni bir şifacı daha eklenecek fakat şifacı yeni kısmın başlamasıyla değil iki hafta sonra 27 Ekim‘de oyuna gelecek bir yamayla sunulacak.

Avustralyalı olan Skye isimli yeni şifacının Sage üzere olacağını ve kadro arkadaşlarını diriltebileceği açıklandı.

Skye tanıtım fragmanında da görüldüğü üzere savaş alanını keşfetmek ve müttefiklerine yardım etmek için yeşim taşlarıyla güçlü yaratıklar yaratan bir takviye karakteri. Fragmanda Skye‘ın grubunu güzelleştirdiğini ve düşmanların alt etmek için şahin ve tilki gibisi yaratıklar yarattığını görülüyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Valorant’a 3. Kısım’la bir arada yeni harita ve şifacı geliyor