Valentina Grigoryeva Olayında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

valentina grigoryeva olayinda yeni bilgiler ortaya cikti XZvU6RrX

Geçtiğimiz günlerde Rus bir YouTuber, gebe kız arkadaşını yalnızca iç çamaşırlarıyla birlikte balkona kapatmış ve genç bayan kısa bir mühlet içerisinde hayatını kaybetmişti. Olayla ilgili yaşanan yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Stas Reeflay’in gebe kız arkisimaşı Valentina Grigoryeva’nın birinci olarak hipotermi sebebiyle hayatını kaybettiği düşünülüyordu. Lakin Rus yetkililere nazaran genç bayanın mevt sebebi “korkunç ve çoklu baş yarmekanmaları.”

Rus YouTuber, 15 yıl cezaya çarptırılabilir

valentina grigoryeva olayinda yeni bilgiler ortaya cikti 0 whnPDBh5

Gerçek isimı Stanislav Reshetnikov olan YouTuber, izleyicisinden gelen bir bağış sonrası kız arkisimaşı Valentina “Valya” Grigoryeva’ya seyirciler önünde hem kelamlı hem de fizikî olarak istismarda bulunmuştu.

15 dakika boyunca Moskova soğuğunda iç çamaşırlarıyla balkonda kmekan genç kisimın, Reshetnikov tarafından tekrar içeri alınmış fakat büsbütün hareketsiz kalmıştı. Yaşanan bu olaylar sırasında bir izleyici durumu polise haber vermişti. Ayrıyeten meskene gelen sıhhat takımlarının Grigoryeva’nın hayatını kaybettiğini belirtmesi de canlı yayına yansımıştı.

Birinci başta hayli üzgün ve pişman görünen YouTuber’ın daha sonra “Burisima pişman olacak ne var? Ben hiçbir şey yapmadım” dediği tez ediliyor. Rusya Soruşturma Komitesi’nden Olga Vrisimy, Grigoryeva’nın vefat sebebinin “Kraniyoserebral travma” olduğunu söyledi. Vrisimy’e nazaran genç kisimının yüzünde birçok morluk ve yumuşak dokularda kanama bulunuyordu.

Daily Dot’ta yer alan habere nazaran Stanislav Reshetnikov, taksirle cinayetten soruşturma altında ve 15 yıl cezaya çarptırılabilir. Ayrıyeten yetkililerden gelen açıklamalara nazaran Reshetnikov, Grigoryeva’nın başsına “birkaç defa vurduğunu” da itiraf etti. Reshetnikov, kendisinin günahsız olduğunu ve Grigoryeva’nın dışarda soğuktan olduğunu argüman etti.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Valentina Grigoryeva Olayında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı