Uykusuz Dergi, Terra Virtua Kolect (TVK) ile NFT Çalışmalarında Sona Yaklaşıyor

uykusuz dergi terra virtua kolect tvk ile nft calismalarinda sona yaklasiyor ZDb7Tcsw

Türkiye’nin en kıymetli karikatür mecmualarından birisi olan Uykusuz’un, NFT akımına dahil olduğunu duyurmuştuk. Uykusuz, dün yaptığı güncellemeyle, NFT galerisinin hazırlanmasında sona yaklaştıklarını belirtti.

Uykusuz, Terra Virtua Kolect ile yaptığı mutabakatla, NFT dünyasına giriş yapıyor. Mecmua, NFT karikatür galerisi için lansmanın çok yakın olduğunu duyurdu. Mecmuanın Twitter üzerinden yaptığı açıklama şu halde:

“Uykusuz NFT galerimizin hazırlıklarını tamamlamak üzereyiz. Terra Virtua ile dün yaptığımız toplantı çok verimliydi. Yakında galerimizin online lansman tarihini duyuracağız.”

Bilindiği üzere son günlerde bilhassa sanatkarlar NFT akımına dahil olmaya başladı. Hem dijital dünyaya daha çok adapte olmamız hem de pandemi üzere tesirler, sanatkarları olumsuz etkilemişti. Bu manada NFT’ler, sanatkarların bir nevi kurtarıcısı oldu diyebiliriz. Artık beşerler, yapıtları dijital olarak satın alma imkanı bulabiliyor. Bunun yanı sıra NFT’lerin gelecekte farklı birçok kullanım formunun daha ortaya çıkacağı da aşikar.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Uykusuz Dergi, Terra Virtua Kolect (TVK) ile NFT Çalışmalarında Sona Yaklaşıyor