Genel

Utah’ta bulunan gizemli monolitin akabinde artık de Romanya’da diğer bir monolit bulundu

utahta bulunan gizemli monolitin akabinde artik de romanyada diger bir monolit bulundu 0 eTqnA3YY

Geçtiğimiz haftalarda tüm mecralarda bir anda tanınan olan Amerika’nın eyaletlerinden biri olan Utah’ta gizemli bir monolit bulunmuştu. Artık de bu monolitin bir benzerinden Romanya’da bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda bulunan monolit, helikopter ile oradan geçenler tarafından talih yapıtı fark edilmişti ve bir müddettir orada olduğu düşünülüyordu. Monolotin gizemli bir formda ortaya çıkmasının akabinde geçtiğimiz günlerde de monolit gizemli bir biçimde kayboldu. Olayla ilgili resmi bir açıklama yok fakat bölgeye çok fazla insan çektiği için yetkililerin kaldırdığı düşünülüyor.

Artık ise durum uygunca garipleşti. Romanya’nın Piatra Neamt kentinde Batca Doamnei Zirvesi’nde bir monolit daha bulundu. The Mirror’ın haberine nazaran monolitin 26 Kasım’da görülmüş. Tekrar monolitin nereden geldiği bilinmiyor lakin yetkililer, monolitin eski bir anıtın yakınında olduğu için onu oraya koymadan evvel Romanya Kültür Bakanlığı’ndan müsaade alınması gerektiğini söylüyor. Yani komplo teorilerinin tersine bu monolit şayet oraya elle yerleştirildiyse ya Romanya Kültür Bakanlığı’nın haberi var ya da bir cürüm işlenmiş.

Yeni bulunan monolit, uzunluk ve genel yapı olarak Utah’takinin birebir birebiri üzere fakat dış yüzeyi daha farklı. Monolitlerin ne olduğu resmi olarak açıklanmadı fakat bu monolitin de akabinde şunu söyleyebiliriz: Ya sinema dizi üzere bir üretimin farklı bir reklam çalışmasına tanıklık ediyoruz ya da uzaylılar tarafından yavaş yavaş ele geçiriliyoruz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu