Usta Trader’dan Ethereum İçin Beş Basamaklı Tahmin: Balinalar Hücumda!

usta traderdan ethereum icin bes basamakli tahmin balinalar hucumda UfSe4GJr

Ünlü kripto analisti ve trader’ı Lark Davis, Ethereum (ETH)’un en az %400 değer kazanmasını beklediğini söylüyor.

Lark Davis: Ethereum, 10.001 dolar gibi beş basamaklı bir varlık olacak

Yeni bir videoda kripto etkileyicisi Lark Davis, Ethereum’u daha yüksek seviyelere çıkarabilecek bazı yükseliş katalizörlerinin ana hatlarını veriyor. Lark Davis, ilk olarak balinaların Ethereum kaynaklarını yediği için uzun vadeli Ethereum sahiplerinin sayısının arttığını belirtiyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu hafta, tek bir saatte 235.000 Ethereum geri çekilen merkezi borsalardan ikinci en büyük Ethereum çıkışını yaşadık. Fiyat düştüğünde, alıcılar büyük bir artış gösterdi… Ethereum için borsa içi bakiyeler yeni bir düşük seviyeye ulaştı. Ethereum biriktirme modunda ve balinalar hala yoğun bir şekilde satın alıyor. Ethereum, 10.001 dolar gibi beş basamaklı bir varlık olacak, muhtemelen bundan çok daha yükseğe gidecek.

usta traderdan ethereum icin bes basamakli tahmin balinalar hucumda 0 VIAIeasZ

Lark Davis: NFT’lerin tartışmasız evi lider altcoin ETH…

Lark Davis, Ethereum’un piyasa değerini muhtemelen daha yükseğe gönderecek bir başka katalizörün, non-fungible tokenlere (NFT’ler) olan ilginin artması olduğunu söylüyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NFT’lerin tartışmasız evi Ethereum’dur. Her büyük NFT pazarı bir ETH pazarıdır. Elbette, diğer zincirler NFT yapacak, bunu memnuniyetle karşılıyorum. Bunun için de heyecanlıyım. Ancak sık sık olduğu gibi, tüm likidite ve en değerli şeyler Ethereum’da…

usta traderdan ethereum icin bes basamakli tahmin balinalar hucumda 1 HSpB5gJA

Lark Davis: En büyük ve en iyi protokoller ETH üzerine inşa ediliyor

Lark Davis, Ethereum’un ‘kripto para birimlerinde meydana gelen en büyük şey’ olan merkezi olmayan finansmanın (DeFi) artan benimsenmesinden de yararlanacağını ekliyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En derin likiditeye sahip en büyük ve en iyi protokoller ETH üzerine inşa ediliyor, ETH üzerinde yaşıyorlar. Merkezi olmayan borç verme, borç alma ve takas ve diğer daha egzotik finansal hizmetler için potansiyel adreslenebilir pazar… Muazzam… kesinlikle muazzam. Burada kelimenin tam anlamıyla finansın geleceğinden bahsediyoruz. Bu on yılın sonunda nihayet bir milyar kullanıcıya ulaştığımızda Ethereum’un piyasa değerinin ne kadar büyük olacağını düşünüyorsunuz?

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Usta Trader’dan Ethereum İçin Beş Basamaklı Tahmin: Balinalar Hücumda!