Kripto Para

Usta Trader: Bu Altcoin Yılın Geri Kalanında Bir Canavar Olacak!

Kripto trader’ı ve etkileyicisi Ben Armstrong, Amazon Web Services’e (AWS) meydan okuma potansiyeline sahip olduğunu söylediği düşük kapasiteli bir altcoin projesinin altını çiziyor.

Ben Armstrong: Cartesi (CTSI) isimli altcoin projesini yakından izliyorum!

Yeni analizinde Ben Armstrong, 606.000 abonesine, ölçeklenebilirlik çözümü Cartesi (CTSI) ve onun Ethereum tabanlı hesaplama oracle’sı Descartes’ı yakından izlediğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarıan şunları ekliyor:

Descartes’ı ağır hesaplamalar için bir oracle olarak düşünün. Yoğun hesaplamaları Blokchain’de doğrulanabilir hale getirir. Bu neden önemli? Pekala, bugün birçok proje ademi merkeziyet seviyesinden ödün veriyor, çünkü Blokchain’ler üzerindeki hesaplamalar çok sınırlı. Hizmet altyapısı için Amazon AWS gibi şirketler için işin zor kısmını yapmak üzere merkezi kurulumları kullanmaya başlarlar. Peki Cartesi’nin hesaplama oracle’sı neyi farklı yapıyor? Şirketlere veya belirli donanım kurulumlarına olan güven unsurunu aşındırıyor.

usta trader bu altcoin yilin geri kalaninda bir canavar olacak 0 GG45uFai

Ben Armstrong: Cartesi bu yılın geri kalanında bir canavar olacak!

Ben Armstrong ve araştırma ekibi, Cartesi’nin oracle’sinin her Blokchain’in kullanabileceği eksik bir bulmaca parçası olduğuna inanıyor. Önde gelen kripto etkileyicisine göre, teknoloji, yapay zeka için pazar yerleri oluşturmak, merkezi olmayan sigorta ve opsiyonlar için riski hesaplamak ve hatta e-sporda kazananları doğrulamak için gerekli…

Ben Armstrong, Cartesi’nin Blokchain’leri ve uygulamaları onun kullanım senaryosunu benimsediği için büyük bir geleceğe sahip olmasını beklediğini söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sözlerime dikkat edin, Cartesi bu yılın geri kalanında bir canavar olacak ve onlarca uygulama tarafından kullanılacak. Ayrıca uzun süre akıllı sözleşme Blokchain ekosisteminde önemli bir oyuncu olacak. Bu daha yeni başlıyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu