Kripto Para

Usta Trader: Bu 5 Altcoin’in Flash Haberleri Var! Geliyorlar…

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü trader Austin Arnold, yeni ticari gelişmeler sayesinde Mart ayında beş altcoin projesinin ana akım haline geldiğini söylüyor.

Austin Arnold: Ethereum (ETH) güçlü potansiyele sahip bir altcoin!

Başarılı analist Austin Arnold’un listesinde ilk sırada lider altcoin Ethereum (ETH) var. Analist, Amazon Web Services’in (AWS) Ethereum‘u Amazon Managed Blockchain’de kullanıma sunduğuna dair bir duyuru aktarıyor. Amazon, bu hareketin geliştiricilerin lider akıllı sözleşme platformunu kullanmasını kolaylaştıracağını söylüyor. Amazon konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Bu lansmanla, AWS müşterileri dakikalar içinde Ethereum node’lerini kolayca tedarik edebilir ve genel Ethereum ana ağına ve Rinkeby ve Ropsten gibi test ağlarına bağlanabilir. Amazon Managed Blockchain ile müşteriler, güvenli ağ oluşturma, bekleme ve taşıma sırasında şifreleme, standart açık kaynaklı Ethereum API’leri aracılığıyla ağa güvenli erişim, Ethereum Blockchain’ine hızlı ve güvenilir senkronizasyon ve defter verileri için dayanıklı elastik depolamaya sahip oluyor.

usta trader bu 5 altcoinin flash haberleri var geliyorlar 0 YgQRiE6u

Austin Arnold: VeChain ve Curv’da listemde! Büyük yeşil bayraklar var…

Austin Arnold’un bir sonraki seçimi, tedarik zinciri yönetimi aracı VeChain (VET). Analist, dünyanın en büyük alüminyum şirketlerinden biri olan Norveç merkezli Hydro’nun, ürün iddialarını belgelemek için VeChain üzerine inşa edilen bir pilot hizmet başlattığı haberine atıfta bulunuyor.

Austin Arnold’un listesinde üçüncü sırada bulut tabanlı cüzdan Curv var. Analist, ödeme devi PayPal’ın Curv’u satın alma sürecinde olduğunu söyleyen isimsiz kaynaklara işaret ediyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, PayPal’ın desteklediği altcoin’ler için temel bir yeşil bayrak olarak benim görüşüme göre büyük olabilir. Onlar için de büyük yeşil bayrak…

usta trader bu 5 altcoinin flash haberleri var geliyorlar 1 CmRwkgbF

Austin Arnold: Altcoin projesi Theta Network ve Hex Trust yeniliklerle geliyor

Austin Arnold’un bir sonraki seçimi, merkezi olmayan bir video dağıtım ağı olan Theta Network (THETA). Analist, Sony’nin Avrupa’daki yan kuruluşunun Theta Network’te bir node çalıştırmayı planladığı haberine işaret ediyor.

Austin Arnold’un listesinin sonuncusu ise bu hafta fungible olmayan tokenler (NFT’ler) için ilk tam lisanslı saklama hizmetlerini başlattığını duyuran depolama hizmeti Hex Trust. Şirket, NFT’lerin muazzam popülaritesi ve hızla yükselen fiyatları nedeniyle yatırımcıların bunları tutmak için güvenli bir yola sahip olmasını gerektirdiğini söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NFT pazarının yükselmesi ve NFT’nin fiyatlarının tek bir tahsilat için milyonlarca dolara çıkmasıyla birlikte, koleksiyonculara ve kurumlara değerli varlıklarını güvenli bir şekilde saklama ve sigortalama yeteneği sağlamak acil hale geldi. Hex Safe platformu, NFT’leri Ethereum ve ERC-721 ve ERC-1155 token standartları dahil olmak üzere birden fazla Blockchain platformuna ve token standartlarına tam olarak entegre edecek şekilde yükseltildi.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu