Usta Analist: Aldım! Bu 3 Altcoin, Sizi Milyonerlere Çevirebilir

usta analist aldim bu 3 altcoin sizi milyonerlere cevirebilir y5sQBBSX

Kripto etkileyicisi ve usta analist Ben Armstrong, yatırımcıları bu boğa döngüsünde zenginleştirme potansiyeline sahip olduğunu söylediği üç non-fungible token (NFT) altcoin projesini ortaya koyuyor.

Ben Armstrong: Bu altcoin projesi ilk 20’ye girme potansiyeline sahip

Yeni bir videoda endüstride “BitBoy” olarak da bilinen analist Ben Armstrong, baktığı ilk altcoin projesinin spor takımları için taraftar tokenlerine odaklanan bir NFT platformu olan Chiliz (CHZ) olduğunu söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi muhtemelen futbol ligine, Amerika’daki Ulusal Futbol Ligi’ne (NFL) atlamaya hazırlanıyorlar, en azından söylenti bu… Ayrıca yakın zamanda, tesadüfen NFL dahil hemen hemen her büyük spor liginin ana ofisinin bulunduğu bir New York ofisi açtılar. Şu anda Chiliz neredeyse ilk 200’den ilk 40’a yükseldi, ancak yine de ilk 20 potansiyeline sahip.

usta analist aldim bu 3 altcoin sizi milyonerlere cevirebilir 0 yNjltYwU

Ben Armstrong: ECOMI (OMI)’ye erken dönemde yatırım yapmadığı için pişmanım!

Analistin listesinde ikinci sırada ECOMI (OMI) geliyor. Ben Armstrong, projeye daha erken dönemde yatırım yapmadığı için kendini tekmelediğini söylüyor. ECOMI, dijital koleksiyon ürünleri satan VeVe adında halihazırda aktif bir uygulamaya sahip. VeVe’nin Batman, Superman ve Wonder Woman gibi çizgi roman franchise’larının yanı sıra NFL ve Major League Baseball (MLB) gibi spor ligleriyle ortaklıkları olduğu belirtiliyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ECOMI tokeni OMI, bu dijital koleksiyon parçalarını satın almak için kullanılan VeVe uygulamasının para birimi olacak. NFT pazarı havaya uçarken, dijital koleksiyonlara sahip yasal şirketler kesinlikle en büyük kazananlar olacak. Ve Batman’den daha büyük kazanan kim? Açıkçası BitBoy’u kastediyorum, ama her neyse bu…

Ben Armstrong: Popüler altcoin projesi Ethernity 40x yapabilir!

Ben Armstrong’un “bir numaralı NFT seçimi” olarak bahsettiği kripto para Ethernity’dir (ERN). Ethernity, ikonlarla doğrulanmış, gelecek vadeden sanatçıların sınırlı sayıda ticaret kartları için bir platformdur. Kullanıcılar ayrıca Uniswap ile kartları tek tıkla satın alabilir veya satabilirler. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun mutlak uzun vadeli ve kısa vadeli en yüksek potansiyele sahip proje olduğuna inanıyorum, bu yüzden ona yatırım yapıyorum. Ethernity geçen hafta başladı ve son birkaç gündür zaten bir düzeltme yaptı. Yani kısa vadede zaten iyi bir giriş noktasında. En yeni NFT projelerinin son haftalarda yaptıklarına bakıldığında, ERN’nin neden bu kadar çok potansiyele sahip olduğunu görmek kolaydır. Halihazırda genel olarak ilk 60’ta yer alan ECOMI ve Chiliz’e kıyasla 365 numaraya geliyor. Ethernity, Chiliz ve ECOMI’ye benzer bir pompa görürse, 40x’e bakıyor olabiliriz…

usta analist aldim bu 3 altcoin sizi milyonerlere cevirebilir 1 dRpdRr28

Ben Armstrong: Ethernity, şu anda sektörde potansiyeli olan en iyi proje

Ben Armstrong, Philadelphia 76ers’ın sahibi Michael Rubin, kaykay efsanesi Tony Hawk ve futbol yıldızları Paolo Maldini ve Christian Vieri de dahil olmak üzere bazı etkili isimlerin Ethernity ile birlikte çalıştığından bahsediyor. Analist, Ethernity’nin başka bir önde gelen NFT pazarı olan Terra Virtua (TVK) ortaklığından da etkilendiğini vurguluyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayrıca, geçmişte incelediğimiz bir diğer büyük NFT platformu ve kripto para Terra Virtua, Ethernity ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Bu iki proje birlikte NFT alanında lider olacak. Benim için heyecan verici zamanlar ve Ethernity, şu anda sektörde potansiyeli olan en iyi proje.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Usta Analist: Aldım! Bu 3 Altcoin, Sizi Milyonerlere Çevirebilir